Skocz do zawartości
smoksmok31

LG P990 nie dzwoni

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam problem od paru dni telefon jak ktoś dzwoni do mnie jest "martwy" nie mam informacji ze ktokolwiek dzwonil sam aparat jest wlaczony reszta funkcji działa, po zrestartowaniu aparatu wszystko wraca do normy.

Nic nie bylo dogrywane mam na mysli nowy ROM.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    yaris

Tez tak miałem na początku ale wystarczy ustawić jeszcze raz dzwonek tzn wybrać dany dzwonek i już będzie dzwonił.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tylko ze ja nie mam nawet informacji ze ktokolwiek dzwonil, jak dzwoni do mnie znajomy to nie widze ze dzwoni :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    horde

Probowales na innej karcie sim?

Ten kto do Ciebie dzwoni to ma normalny sygnal, czy zajesty, czy, ze jestes poza zasiegiem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam ten sam problem. Ktoś mnie pyta czemu nie dobieram jak do mnie 5 razy dzwonił a ja nie mam żadnego nieodebranego. Czasem miałem też sytuację że telefon nie dzwonił a było jedno nieodebrane mimo że ktoś dzwonił kilka razy. Zdarzało się też że był zasięg a znajomi mówili mi że jestem niedostępny. Te problemy zaczęły się po przesiadce na LG 2X. Wcześniej używałem HTC Desire Z, Desie HD, iPhone 3G, SGS i nie było tego problemu, a na pewno nie w takim stopniu. Teraz przesiadłem się na starego iPhone 3G bo nawet klienci mojej firmy zaczęli mi mówić że nie da się do mnie dodzwonić....

Mam bardzo stara kartę SIM, około 8 lat jest na niej jeszcze logo IDEA. Dzisiaj idę wymienić kartę na nową dam znać czy pomogło.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ten co dzwoni ma sygnal ze dzwoni do mnie a ja nie widzę żeby dzwonił, natomiast reszta funkcji jest ok. po zrestartowaniu diala do pewnwgo momentu ale najgorsze jest to ze nie wiem do jakiego lub po jakiej operacji.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    horde

To moze zrob backup tego co masz, a pozniej wipe i wtedy zobacz.

Ja sprobowalbym tez na innej karcie sim.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pknbgr

Może to wina romu? Ja po ostatniej aktualizacji też miałem rożne problemy (niekoniecznie z dzwonieniem): wieszał się przy odbiorze smsa, dotyk nie łapał i inne rożne rzeczy z freezami włącznie. Wkurzyłem się, zrobilem roota, usunąłem ten dziadowski Fsecure i inne dodatki od LG i sprzęt dostał nowego życia. Teraz to nawet launcher od LG się nie tnie, a RAM nie spada poniżej 100MB. Zatem spróbuj z usunięciem kilku zbędnych aplikacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zainstaluj Go Dialer i zobacz, może systemowy dialer uległ uszokdzeniu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Zatem spróbuj z usunięciem kilku zbędnych aplikacji.

Możesz wypisać, co dokładnie usunąłeś? Ja póki co usunąłem F-Secure, W drodze i SNS, ale mimo to ramu mam zwykle koło 80...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi