Skocz do zawartości
smoksmok31

LG P990 nie dzwoni

Rekomendowane odpowiedzi

nic nie zrobilem , zastanawiam sie czy go nie sprzedac bo nie moge sobie pozwolic na telefon ktory nie dziala :)

wydana nie mala kasa i taki problem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    SIlverX

Na twoim miejscu dał bym go do reklamacji...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    horde
    nic nie zrobilem , zastanawiam sie czy go nie sprzedac bo nie moge sobie pozwolic na telefon ktory nie dziala :)

wydana nie mala kasa i taki problem.

No ale prostszej czynnosci nie ma jak factory reset: Prywatnosc/Ustawawienia fabryczne.

To co za problem to zrobic zanim go sprzedasz, nie rozumiem.

Z tym, ze to wraca do poczatkowych ustawien, tracisz sms, maile, zainstalowane aplikacje itp.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Na twoim miejscu dał bym go do reklamacji...

Jeśli inni mają ten problem to nie wina wadliwego egzemplarza. Jak odda to będzie maił wbita naprawę w karcie gwarancyjnej i wtedy na pewno trudniej sprzedać jak już coś było grzebane, nawet przez serwis.

Ja oddałem do serwisu żeby sprawdzić łącze HDMI bo nie wiedziałem czy mam wadliwy kabel czy telefon.

Nie chciałem kupować drugiego kabla żeby to sprawdzić. Jak wrócił z serwisu to miał wymienioną płytę główną:( a HDMI dalej nie działało. Kupiłem lepszy kabel i wszystko działa więc teraz nie wiem czy rzeczywiście coś było nie tak czy w ogóle coś sprawdzają w tym serwisie czy tak sobie wymieniają płyty główne dla zabawy....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przecież na żadnej aukcji na Allegro czy ebayu nie musisz od razu wrzucać zdjęcia karty gwarancyjnej, wystarczy napisać, że jest.

Według mnie to problem wadliwego egzemplarza lub serii, bo ja nie doświadczyłem żadnego z problemów wymienionych w tym temacie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    biscuit_2009
    A nie miałeś nigdy buga z ładowaniem? Tzn. że się wyłącza podczas ładowania lub zatrzymuje na np. 60% procentach i trzeba zrestartować żeby pokazał dobrze?

Ja liczyłem oddając do serwisu że mi wymienią na nowy, ale się przeliczyłem. Nowa płyta główna a problem z ładowaniem i dzwonieniem został więc nie wiem już co mam myśleć...

Chyba oddam znowu do serwisu może jak go kilka razy zaniosę to w końcu mi wymienią na nowy.

Co do Allegro to moim zdaniem wypada napisać że telefon był naprawiany....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeszcze się nie spotkałem, aby ktoś napisał w aukcji : ,,telefon po naprawie, sprzedaje bo dalej nie działa".

Jeśli już ktoś pisze o tym w aukcji to w pozytywnym sensie, np. ,,fabrycznie telefon posiadał słaby głośnik, jednak serwis producenta wymienił go na lepszy i jakość dźwięku jest zauważalnie lepsza".

Nie spotkałem się ze wspomnianym przez Ciebie problemem. Jedyna uwaga co do ładowania, to że podczas ładowania i jednoczesnego korzystania przez dłuższy czas telefon potrafi się trochę nagrzać (zwłaszcza tylny pasek with Google), ale miałem tak także w poprzednich 2 telefonach i nie widzę w tym problemu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jeszcze się nie spotkałem, aby ktoś napisał w aukcji : ,,telefon po naprawie, sprzedaje bo dalej nie działa".

Jeśli już ktoś pisze o tym w aukcji to w pozytywnym sensie, np. ,,fabrycznie telefon posiadał słaby głośnik, jednak serwis producenta wymienił go na lepszy i jakość dźwięku jest zauważalnie lepsza".

Wiadomo że nie chodzi o pisanie że telefon jest do du*y.... ale o informację że było coś robione w serwisie i z jakiego powodu.

Nie spotkałem się ze wspomnianym przez Ciebie problemem. Jedyna uwaga co do ładowania, to że podczas ładowania i jednoczesnego korzystania przez dłuższy czas telefon potrafi się trochę nagrzać (zwłaszcza tylny pasek with Google), ale miałem tak także w poprzednich 2 telefonach i nie widzę w tym problemu.

Ten problem z ładowaniem ma bardzo dużo osób na XDA. Ogólnie ten mój to ma same problemy a szkoda bo ten telefon bardzo mi się podoba - najbardziej z wszystkich telefonów z androidem jakie miałem (Desire Z, Desire HD, SGS)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie problem z dzwonieniem nie wystąpuje od kiedy wgrałem nowy baseband 2206.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi