Skocz do zawartości
Sobol

Smartband do LG2

Rekomendowane odpowiedzi

@Up

Moglbys powiedziec co dziala a co nie dziala oraz jak zainstalowales apk od samsunga?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja zainwestowałem w Sony SmartBand Talk /SWR30/ i jestem miło zaskoczony - wszystko jest w pełni kompatybilne, dzwonić można, czytać można, aparat także się wyzwala...a do tego sporo nowych aplikacji pojawiło się w Google Play

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    macif

miband działa, SW2 od Sony również działa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czesc mam pyt czy ktos z forum zakupil sobie ta opaske " gear fit" od samsunga ? Bo mam zamiar kupic ja ale nwm czy bedzie dziala z Lg g2 bo na youtube pelno filmow z innymi tel np. Z htc one, ale nie widzialem zeby byl filmik jak gościu paruje gear fit z lg g2, jesli ktos ma to prosilbym o napisanie czy wszystko dziala, czy opaska wyswietla powiadomienia z tel, a osoby ktore napisza ale ta opaska tylko z samsungami dziala to sa w bledzie, wystarczy aplikacje zainstalować manager gear git cos takiego.

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na xda jest temat o korzystaniu z gear fit na g2. Poszukaj a sie wszystkiego dowiesz. Tez mialem zamiar kupic gear fit do g2 ale srednio mi sie miesci na nadgastku. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ok dzieki zapomnialem tam zajrzeć ale wiedzialem ze jest tam temat jakis, ale tu chciałem spytac czy ktos z naszego forum ma z nim do czynienia ;)

Chyba ze macie jakas alternatywe ;) bo poszukuje wlasnie smartbandu z wyswietlaczem zeby chociaż wiadomosc odczytac tj. w gear fit, rozwaze kazda propozycje nawet smartwatch ;) kwota do 200-250 zl ;)

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Mateusz56

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Za ta cene mozesz kupic smartband od sony swr30. Sam sie nad nim zastanawiam bo kiedys mialem swr10 i byl calkiem spoko lub poszukaj jakiegos chinczyka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wierny

Kiedyś rozważałem zakup Gear Fita do mojego LG G2 i robiłem taki research, jak Ty. Z tego, co udało mi się ustalić, nie ma problemu z odbieraniem powiadomień. Jedyny problem, to synchronizacja danych zbieranych przez opaskę (kroki, sen, tętno) z telefonem. Aby to zrobić, trzeba się zalogować w aplikacji na konto Samsung, co jest niemożliwe po zainstalowaniu oprogramowania Samsunga na telefonach firm trzecich. Co za tym idzie - aktualne dane o aktywności będziesz mógł odczytać jedynie na wyświetlaczu Gear Fita i pewnie co jakiś czas stare wyniki będą nadpisywane przez nowe.

Reasumując, jeśli chcesz prosty smartwatch odbierający powiadomienia, pokazujący godzinę i bieżącą aktywność - bierz śmiało. Jeśli natomiast chcesz mieć fitness trackera, dzięki któremu będziesz mógł zbierać i analizować dane o swojej aktywności, raczej nie warto zawracać sobie głowy Gear Fitem.

Mi zależało na tej drugiej funkcji i mam teraz Mi Banda od Xiaomi. Tobie pewnie Mi Band nie wystarczy, bo to rozwiązanie bez wyświetlacza ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Albo poczekaj jak ja na Mi Band 2 który ma zostać niedługo ogłoszony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bart00

troche odgrzebie temat, a czy ten zegarek działa z endomondo? jak bede jechac rowerem to mi pokaze ile km przejechalem? jakis komunikat o utracie gps czy inne powiadomienie?

Edytowane przez bart00

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi