Skocz do zawartości
Sobol

Smartband do LG2

Rekomendowane odpowiedzi

Sobol

Witajcie

Szukam smartband który przyda się na trudne treningi tj. błoto, duże ciśnienie (skoki z spadochronem i nurkowanie) treningi sztuk walki po prostu ma być zawsze na ręce takie hobby i mierzyć: ciśnienie,tętno,puls,spalone kalorie itd najważniejsze są te co wypisałem reszta jest opcjonalna. nie ukrywam że też chodzi o cenę nie wiadomo jak drogi jest po prostu nieopłacalny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
SQ9KFX

Ja używam Mi Band od Xiaomi, koszt 13 dolców a działa całkiem przyjemnie. Używam go od kilku miesięcy i na prawdę jestem zadowolony.

Ciśnienia i tętna nie mierzy ale spalone kalorie, przebyte dystansy i treningi rejestruje. Rejestracja jakości snu też działa wręcz idealnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja jako alternaywe Mi Banda polece SmartBand Sony. Również rejestruje kroki, kalorie, z tel zaznacza Twoja ścieżkę, rejestruje sen. Dodatkowo za pomocą bransoleki można sterować odtwarzaczem muzyki lub aparatem. Cena na allegro jest podobna. Ja swoja kupiłem za 70 zł z gwar na 2 lata. Sony daje dwa rozmiay opasek, a MI band ma jedną i nie mieści się ona każdy nadgarstek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
SQ9KFX

Mi band na regulowany rozmiar opaski, nie pisz glupot.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Również poleam Mi Fit (Band). Bardzo długa praca na baterii. Polecam pobrać zmodowaną apkę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
SQ9KFX

UP co masz na myśli z tą appką?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@SQ9KFX

miband ma regulowany rozmiar opaski lecz nie na kazdy meski nadgarstek sie miesci. Smartband jest wiekszy i bedzie pasowal na kazda reke.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wie ktoś gdzie mozna kupic najtanszy oryginalny Xiaomi Mi Band? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kołek

A co powiecie o Gear Fit? Spełnia wszystkie wymagania jakie postawił Sobol i kosztuje 300zł. To dobra opcja

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
meilbox

Kupiłem gearfit za 200

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi