Skocz do zawartości
djpit

Szukam czystego romu o G6 LTE

Rekomendowane odpowiedzi

djpit

mam zablokowany botloader... rozumem że bez odblokowania się nie da ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pittrw

Spróbuj. Może uda ci się wgrać przez fastboot. I tak wgrywanąc inny soft niż tmobile tracisz gwarancję więc przy odblokowaniu bootloadera też.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam poszukuje romów w formacie zip przystosowanych do instalacji przez twrp.....dla telefonu g6-lte

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dnia 7.03.2015 o 15:31, pittrw napisał:

Nie wgrasz bez roota żadnego softu na brand t mobile. NIE będzie zgodności w cust

Mam Orange Gova (czyli Huawei G535-L11) z softem od Orange PL. Odblokowałem bootloader, żeby mieć możliwość wgrania czegoś czystszego i lżejszego. Zrobiłem klasyczną aktualizację, później "factory reset" z poziomu recovery i w sumie się udało.

Miałem soft V100R001C109B120, a teraz mam czysty i niebrandowany V100R001C619B006CUSTC619D003 i w sumie działa, ale jest kilka drobiazgów...

Poza szybkością i lekkością pojawił się brak możliwości włączenia kontrolek systemowych (po przewinięciu ekranu w dół) i brak możliwości zmiany tapety, bo jedyna słuszna to oryginalna od Orange...

Zapewne jest to właśnie objaw niekompatybilnego "cust", dlatego moje pytanie brzmi: CO POWINIENEM ZROBIĆ,  żeby mieć czysty soft bez śladów Orange?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pittrw

Nie mam już huaweia ale na forum gdzieś było. Chyba w foldetze systemowym data był plik tekstowy cust z wpisem dt/pol lub inną wartością i tak trzeba nazwać foldery w folderze cust. Niestety nie mam jak sprawdzić

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi