Skocz do zawartości
Danonek112

CM 11 [beta 7]

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie diody? Przecież N7000 takowych nie posiada..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    e4r5t

czy rom cm-11-20140913-NIGHTLY-n7000.zip moge wgrać pod CWM Dev-Host - PhilZ-cwm6-XXLT9-ORA-5.11.2-signed.zip - The Ultimate Free File Hosting / File Sharing Service?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gregs

Musisz wgrać CWM kompatybilne z KK. W pomocy technicznej podałem Ci link.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    e4r5t

3 dzień już korzystam z CM11 i muszę przyznać, że mam wrażenie jakbym kupił nowy telefon:D Wygląd Samsungowski jest paskudny w porównaniu tutaj z tym romem, mistrzostwo:D telefon reaguje od razu, 0 opóźnień, dotykam i na nic nie czekam w końcu nie muszę się denerwować, nic się nie wiesza, nawet nie ma mowy o jakieś delikatnej zwieszce, bateria również dłużej trzyma normalnie same plusy:D Teraz aż miło bierze się telefon do ręki. Jeśli ktoś myśli nad rootem to nie ma co się zastanawiać :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co do baterii to jest to niemożliwe z przyczyn technicznych, ale cała reszta się zgadza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Bushman

Ostatnio aktualizuje CM praktycznie w dzień dzień, tak się pogubiłem, że chyba mam wersję hybrydową :E nie dostępną z strony : CyanogenMod Downloads bo oficjalny jaki mam to z dnia wczorajszego :P i to z poziomu notki. Rom nie sprawia problemów, no może nie do końca bo było kilka wpadek przez ostatnie dni, jak np. : apki Google+ który sypał się błędami, bądź też nie można jej uruchomić. Dodatkowo Google mapa :mad: totalnie doprowadza mnie do szału "niestety aplikacja mapy została zatrzymana" . Wipe, etc ... czyszczenie pamięci podręcznej nic totalnie nic, i już nie mam głowy a:x

Dla uproszczenia, zrobiłem total format systemu i wgrałem rom z dnia "19" wgrałem gappsy "pa_gapps-modular-full-4.4.4-20140916" lub też modyfikowane do minimum "pa_gapps-modular-pico-4.4.4-20140916a" które znalazłęm na niemieckim forum n7000 , nic nie pomogło. Google+ na stronie play nie jest dostępne z moim urządzeniem :facepalm1: head shot :E

Jakieś porady ?

Edit.

Z mapą rozwiązałem problem : system/app skasowałęm google mapa i zainstalowałem z marketu .

Nadal nie mogę rozkminić G+ :/

Edytowane przez Bushman

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja używam mini GApps'ów dla Slim'a..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    e4r5t

zastanawiam się dlaczego w oryginalnym sofcie zdjęcia wychodziły konkretne jak na telefon, a teraz mam wrażenie jakbym miał telefon w którym pierwszy raz zastosowano aparat:/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Bushman

@up chodzi Ci o sam aparat ?

Co do Google+ próbowałem Market helper ale sypało błędami że brak biblioteki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kakej

Podczas robienia zdjęć wyglądają one rzeczywiście brzydko, ale już po zrobieniu i po wejściu do galerii, wyglądają bardzo dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi