Skocz do zawartości
Danonek112

CM 11 [beta 7]

Rekomendowane odpowiedzi

Off top jak diabli ale ho ho ho wesołych swiat dla wszystkich właścicieli notek:-)

Wysłane z mojego GT-N7000 przy użyciu Tapatalka

Raz można zrobić wyjątek :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No w końcu udało mi się wgrać CM11 ! Miałem duże problemy z wgrywaniem BETA 6 próbowałem wszystkich sposobów i zawsze mi telefon wieszało na logo CM przy uruchamianiu aż w końcu się poddałem, przy BETA 7 ruszyło po dosłownie dwóch minutach :) Biorę się za testowanie i porównania względem Omni, która miała w zwyczaju się do dwóch razy dziennie wyłączyć, lub zawiesić na kilka minut...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    timi

Beta 7 jest i to świetna wiadomość ale ponoć na tym koniec.Na forum CM ani na Fb nie raczą odpowiedzieć. Wygląda na to że CM 11 nie będzie. Omni to jednak nie to za duży chaos kiepsko wygląda i jest niestabilny. Ktoś coś wie ? na xda piszą, że wszyscy developerzy przeszli do Omni i o CM11 można zapomnieć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sott71

Po Becie 6 też pisali że to koniec ,a tu prosze Beta7.podczas kręcenia filmików obraz na telefonie trochę dziwnie wygląda jak przez mała lupe heh ale po nagraniu filmik wygląda normalnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ma co się załamywać. Jeżeli developerzy z Cm przeszli do Omni, to pewnie teraz będzie bardziej dopracowana i stabilna :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sott71

Jak wam trzyma bateria bo mi coś w porównaniu z beta 6 trochę gorzej. W piec godzin zjadlo mi 25% baterii a telefon prawie nie ruszany ustawienia to sio/ondemand

Wysłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    meiss

Sorry za pytanie, ale nie sprawdzałem jeszcze innych softow poza oficjalnymi. Na CM jest w ustawieniach opcja "blokuj"? Odpowiada za wyciszanie telefonu w okreslonych godzinach.

Wysłane z mojego GT-N7000 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest taka opcja pod nazwą Quiet Hours :) A nawet gdyby jej nie było to są aplikacje w markecie które to umożliwiają.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czemu przepraszasz, za to, że pytasz? Przecież od tego jest forum, aby uzyskać odpowiedzi na nurtujące nas pytania. Pytaj śmiało, jeżeli będziesz chcieć wiedzieć coś więcej :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi