Skocz do zawartości
Danonek112

CM 11 [beta 7]

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś miałem niemiłą niespodziankę, w 5 godzin bezczyności proces "System Android" zjadł mi 53% baterii... Tak jak by cały czas coś robił nie przechodząc w stan uśpienia, mam nadzieję, że takiej niespodzianki już miał nie będę bo nie fajnie by było gdyby się to stało w sytuacji takiej gdzie nie miał bym dostępu do ładowarki. Ogólne wrażenia z użytkowania mam bardzo dobre, najszybszy ROM jaki kiedykolwiek miałem na swoim telefonie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sott71

Wiadomo każdy telefon to inne ustawienia i aplikacje po szybkich testach jaj na razie najlepiej bateria trzyma na cfq/ondenmand statystyki baterii pokazują 10godz zjadło 28% baterii telefon średnio używany, wifii tylko przez parę minut. Wiec przy normalnym użytkowaniu spokojnie dzień wytrzyma bez oszczędzania. Więcej mi nie potrzeba, będzie czas to przetestuje inne ustawienia. Sprawdzał juz ktoś nagrywanie filmików tez macie wrażenie ze podczas kręcenia obraz na telefonie się powiększa? A i niestety na tej wersji CM romtolbox pro nie jest wstanie zmienić czcionki systemowej. Czcionka się instaluje potem daje reset i nic sie nie zmienia szkoda, ale da się bez tego zyc:D

Wysłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pite

Witam Panowie, zauważyłem pewną nieścisłość - mianowicie GPS mam wyłączony a zobaczcie na screena ;)post-160530-14255736930701_thumb.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sott71

Może coś się zawiesiła, umnie jest ok zrob reset albo tryb samolot i poczekaj trochę czy dalej tak bedzie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sott71

Wiecie czy da się dodać w tym miejscu inne przełączniki. W CM 10... Była taka możliwość tu nie bardzo mogę to znaleźć.

post-117805-142557369384_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    pite
    Może coś się zawiesiła, umnie jest ok zrob reset albo tryb samolot i poczekaj trochę czy dalej tak bedzie

Uruchomienie ponownie nic nie daje, program Gps test widzi gps jako wylaczony, w trybie samolotowym wszystko jest odlaczane poza gps.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sott71

Dobra konfigurację górnego paska znalazłem, przy okazji po zakończonej rozmowie telefon zaliczył szybkiego reseta hehe. A co do sprawy Z GPS hm nie przeszkadzam zostaje nic innego jak szybki Flash romu ale bez wipe może to coś pomoże

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak zalaczyc efekt fali przy przewijaniu listy?

A i widze w ustawieniach motywy a jak je pobrac ?

Wysłane z mojego GT-N7000 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sott71

Motywy pobierz albo w sklepie a najwygodniej romtolbox lub theme chooser. Polecam motyw enzo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dziś miałem niemiłą niespodziankę, w 5 godzin bezczyności proces "System Android" zjadł mi 53% baterii... Tak jak by cały czas coś robił nie przechodząc w stan uśpienia, mam nadzieję, że takiej niespodzianki już miał nie będę bo nie fajnie by było gdyby się to stało w sytuacji takiej gdzie nie miał bym dostępu do ładowarki. Ogólne wrażenia z użytkowania mam bardzo dobre, najszybszy ROM jaki kiedykolwiek miałem na swoim telefonie :)

Dziwnee... Może pobierz jakąś aplikacje, która pokazuje, która aplikacja jest aktywna przez cały czas i pobiera baterie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi