Skocz do zawartości
elradziu

vertis 5010 expi czy może insignia 500

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam takie pytanie, a mianowicie czy problem z szybko uciekającą baterią został w jakiś sposób rozwiązany? Bo przymierzam się do kupna tego telefonu albo do goclever insignia 500 kosztują tyle samo, ale z tego co czytałem to goclaver ma problemy z gps i innymi czujnikami. A w expi były uwagi dotyczące tylko i wyłącznie baterii. Na plus overmaxa przemawia jeszcze wbudowana pamięć natomiast goclaver ma lepszą rozdzielczość wyświetlacza.

Także prosił bym was o opinii i jakieś podpowiedzi :) Bo w sobotę jadę do sklepu :)

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@@elradziu widzę, że brak odpowiedzi.

Ale powiedz, który zakupiłeś? Sam się zastanawiam nad 5010 expi i każda opinia się przyda przy decyzji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kupiłem goclevera, kierowałem się tutaj rozdzielczością ekranu, drugą baterią itp. Cena ta sama była. Pierwszy egzemplarz miał wadę fabryczną (coś z wyświetlaczem się działo, problem przewlekły). Zrobiłem wymianę na nowy.

A tak to z telefonu jestem zadowolony. Ludzie pisali o problemach z czujnikami zbliżenia, gps itp. Ja zaraz po kupnie robiłem aktualizacje wszystkie. I takich problemów nie było. Fakt gps nie jest najwyższych lotów. Brat ma jakiegoś htc i automapa zlapała sygnał od razu w mieszkaniu (blok). A w gocleverze, na pierwszą pozcyję przyszło mi poczekać 5min w samochodzie :) Ale wszystko śmiga ładnie nawiguje.:) 

Edytowane przez elradziu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi