Skocz do zawartości
pawel.krk

HTC G2 - root (GoldCard i co dalej?)

Rekomendowane odpowiedzi

Skodi

Witam, a co jesli ciagle wywala mi bład 170, to jest brak podałaczenia poprzez USB, Mam windows 7, 32-bit, próbowałem sciagac sterowniki z jakiegos poradnika XDA na viste, i nic nie pomogło, macie jakies pomysły??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zainstaluj htc sync

Sent from my HTC Hero using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@ Skodi nie pisz we wszystkich wątkach na forum o tym samym. Poczekaj aż tam Ci odpowiedzą, poza tym już Ci napisałem co trzeba zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Skodi
    Zainstaluj htc sync

Mozesz przyblizyc, zaistalowałem tapatalk w telefonie w ustawieniach jest SEND FROM MY T-MOBILE G2 TOUCH USING TAPATALK., właczam RUU_Hero_HTC_WWE_2.73.405.5_WWE_release_signed_NoDriver.exe. i nadal bład 170. to samo co wczesniej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kad3t
    Mozesz przyblizyc, zaistalowałem tapatalk w telefonie w ustawieniach jest SEND FROM MY T-MOBILE G2 TOUCH USING TAPATALK., właczam RUU_Hero_HTC_WWE_2.73.405.5_WWE_release_signed_NoDriver.exe. i nadal bład 170. to samo co wczesniej.

Mialem ten sam blad, ale idzie go rozwiazac. Uzywaj tych sterownikow, co sciagnales z XDA, ale upewnij sie, ze je zainstalujesz dwa razy. Najpierw normalnie tak aby sie w manadzeze urzadzen pokazalo My HTC, a pozniej odlacz telefon od komputera, zrestartuj go Power + Back (jak nie zadziala to Power + Home), jak juz bedzie na bialym ekranie to podlacz do kompa i zainstaluj sterowniki jeszcze raz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lars79
    Napisał spamkuba Zobacz post

Zainstaluj htc sync

Mozesz przyblizyc, zaistalowałem tapatalk w telefonie w ustawieniach jest SEND FROM MY T-MOBILE G2 TOUCH USING TAPATALK., właczam RUU_Hero_HTC_WWE_2.73.405.5_WWE_release_signed_NoD river.exe. i nadal bład 170. to samo co wczesniej.

@ Skodi - TAPATALK nie ma nic wspólnego z ROOTowaniem telefonu :) to jest aplikacja do obsługi forów internetowych

"Sent from my HTC Hero using Tapatalk" - to świadczy o tym że autor odpowiedzi używa właśnie tego komunikatora do dodawania odpowiedzi (automatycznie się takie coś dodaje na końcu postu - taka reklama programu).

Reasumując jego instalacja nic nie zmieni w kwestii ROOTowania telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Skodi

Dobra, zabrałem sie do roboty, zaistalowałem sterowniki z XDA, jest MY Hero. Teraz instaluje htc syns, a potem reset fona i znowu intaluje, i wtedy sie okarze czy to ruu poszło.

LARS79... heheh ale siara, dzieki za sprostowanie, usmiałem sie z (własnego siebie!!) HAHAHAHA nie wytrzymam. Dzieki.

NO NO NO. bardzo pozytywnie, poszło jak spłatka, no wiesz co, naprawde mnie zaskoczyłes, jest wkoncu krok do przodu. PIWO.

---------- Post dołączono o 14:48 ---------- Poprzedni post napisano o 14:03 ----------

Dobra robota chłopaki, wszysktko sie udało, root jest, dzieki wielkie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi