Skocz do zawartości
fil1995

Czy Sensation z T-Mobile będzie brandowany?

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Mam pytanie, Czy HTC Sensation dostępny w polsce w sieci T-mobile jest brandowany?

Pozdrawiam.

Edytowane przez Smogg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

pierwsze sztuki byly w wersji generic, reszta bedzie brandowana. trwaja prace nad brandem dla tego telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    daszek

Ja dostałem nie brandowany (przełom czerwca i lipca). Ale pan z iboa powiedział, że na obudowie będzie nadrukowywane te fajansiarskie logo, podobnie jak w orange.

Zachodzi duże prawdopodobieństwo, że zbrandują soft, jak napisał borkisquad. Można mieć tylko nadzieję, że może jednak w hi-endowych nie zbrandują.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ja dostałem nie brandowany (przełom czerwca i lipca). Ale pan z iboa powiedział, że na obudowie będzie nadrukowywane te fajansiarskie logo, podobnie jak w orange.

Pewnie nie wspominał kiedy takie coś zaczną robić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    daszek

Nie wspomniał, a ja się nie dopytywałem.

[wysłane z htc sensation, za pomocą Tapatalka]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam tel w rozowym kartonie z logo tmobile logo na tyle i logo na bootscreenie

Sent from my Sensation using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Możesz zrobić zdjęcie tego loga na obudowie? ;) Poza tym, jakbyś podał jaką wersję softu masz, byłoby super. Zawartość kartonu różni się czymś od oryginalnego zestawu od HTC?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zyd

Dobrze że mój jest czysty, brandowane zawsze czekają wieki na aktualizacje tyko dlatego że sieć musi wsadzić do nich swoje logo jako bootscreen i tapetę...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie masz racji z tym ze musza tylko wsadzic bootscreen i tapete. telefon musi przejsc u opa bardzo duzo testow z nowym oprogramowaniem zanim firmware bedzie udostepnione przez ota czy wgrywane do tel.

np w T trzeba zrobic z takim telefonem rundke po kraju, zeby objechac wszystkie typy nadajnikow czy prawidlowo dziala itd. wytestowac wszystkie uslugi, a to trwa itd...

fakterm jest ze moglo to trwac troche krócej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zyd
    nie masz racji z tym ze musza tylko wsadzic bootscreen i tapete. telefon musi przejsc u opa bardzo duzo testow z nowym oprogramowaniem zanim firmware bedzie udostepnione przez ota czy wgrywane do tel.

np w T trzeba zrobic z takim telefonem rundke po kraju, zeby objechac wszystkie typy nadajnikow czy prawidlowo dziala itd. wytestowac wszystkie uslugi, a to trwa itd...

fakterm jest ze moglo to trwac troche krócej.

Z tym to się absolutnie nie zgodzę, pierwszo słyszę o takich testach, zresztą większość aktualizacji dotyczy samego systemu, radio to inna sprawa, ale jak je aktualizują to htc zajmuje się testami, tu operator nie ma nic do roboty, zresztą część Sensation jest w polsce nie brandowana, a do takich telefonów aktualizacje przychodzą bezpośrednio z htc...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi