Skocz do zawartości
andrzejken

bateria-zamiennik

Rekomendowane odpowiedzi

A testował ktoś te tańsze zamienniki o "większej" pojemności?

Tapnięte palcami za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jeżeli aku nie będzie faktycznie większe to marne są szanse że będzie pojemniejsze :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No niestety... u mnie bateria oryginalna takze padla... generalnie ze 100% robilo sie 5% po +- 20 minutach zabawy dolphinem na fb (dodam ze na 2g bo mam bardzo slaby zasieg na 3g i ciagle przelacza maszty przez co neta nie ma w ogole). Kupilem druga z ktora nie mam juz tego problemu. Oryginalna za 45 zl. Po dokladnym obejrzeniu starej bateri zauwazylem ze ona po prostu spuchla. Jej zywot zakonczyl sie po roku i 9 miesiacach. Dodam ze instalowalem wiele romow. Wrocilem do czystego cm 7.2.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    szakalq

Witam,

Odświeżę trochę, moja bateria oryginał defy BF5X też już powoli pada (2 lata i miesiąc mam telefon) na ostatnim quarxie z 20.02 trzyma około 2 dni przy lekkim korzystaniu. Szukam baterii i tak patrzę po allegro trochę ich jest, pytanie do was jaką kupić?

1. oryginał NOWA ORYGINALNA BATERIA MOTOROLA BF5X DEFY (3036761082) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

2. albo jakiś zamiennik, firmy które sprzedają na aledrogo to:

-ANDIDA, M-LIFE, MAXXIMUS

i do tego są różne pojemność - warto kupić więcej niż 1500 ?

- 1620 mAh, BATERIA MOTOROLA DEFY 1620 mAh MAXXIMUS (2991559093) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

- 2200 mAh M-LIFE: MOTOROLA DEFY M-LIFE 2200MAH BATERIA WYSOKA JAKOSC (3023120615) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. lub ANDIDA BATERIA ANDIDA MOTOROLA DEFY BF-5X 2200 mAh (3016895084) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Może macie jakieś inne propozycje, ktoś kupił i bateria jest ok ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja kupiłem tutaj Oryginalna bateria MOTOROLA BF5X Defy Droid3 Bravo (2971344900) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. i polecam ,już po aukcji ale po sprzedawcy pewnie znajdziecie inną, nie wiem czy oryginał, ale tak wygląda. Na cm10 ostatnim 20.02.2013 2,5dnia z włączoną transmisja danych i normalnym użytkowaniem, bez transmisji pewnie 3 dni spokojnie by było. Wcześniej 2 letnia bateria na cm10 ładowałem co 1 dzień, wiadomo romy się różnią, ale dla mnie te 2,5 dnia to niezły wynik :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

andida na defy slabo wypada. Nowa jest slabsza niz 8miesieczny oryginal.

=-ile ludzi ,tyle opinii=-

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Tomq

Po dwóch latach, kupiłem tę baterię, za 44.99 PLN:

Oryginalna bateria MOTOROLA BF5X Defy Droid3 Bravo (2971344900) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Widziałem, że są na Allegro tańsze jednakże przy tym sprzedawcy miałem pewność, że ta bateria jest na pewno oryginalna. Polecam! Na CM10 z 17 lutego od Quarx'a trzyma wspaniale.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie polecam baterii maximmus, totalna beznadzieja. Bateria trzyma krócej niż dwu letni oryginał. Szajs i tyle.

Wysłane z mojego MB526 za pomocą Tapatalk 2

Edytowane przez majster79

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Można skasować telefon i bateria sprzedana

Edytowane przez Pasorzytek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi