Skocz do zawartości
andrzejken

bateria-zamiennik

Rekomendowane odpowiedzi

Po dwóch latach, kupiłem tę baterię, za 44.99 PLN:

Oryginalna bateria MOTOROLA BF5X Defy Droid3 Bravo (2971344900) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Widziałem, że są na Allegro tańsze jednakże przy tym sprzedawcy miałem pewność, że ta bateria jest na pewno oryginalna. Polecam! Na CM10 z 17 lutego od Quarx'a trzyma wspaniale.

Ja też chciałem kupić oryginał, koledzy, tam gdzie podałeś to już nie mają, podajcie proszę inne źródło, tylko koniecznie oryginał.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    szakalq
    Napisano (edytowane)

ja kupiłem tu: Oryginalna bateria Motorola BF5X do MOTOROLA DEFY (3060543160) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ale widzę, że tez już nie ma, musisz zaglądać na aledrogo i szukać najlepiej z jakiegoś sklepu wtedy będzie pewność, że oryginalna.

Bateria zmieniona, zniknęły dziury w bateria spadki z 59-> 49 itp. jak i wzrosty z 86 -> 100 co do "trzymania" baterii to trochę za krótko by się wypowiadać, na ostatnim quarxie około 3 dni trzyma (wyraźnie widać, że wolniej spada przy korzystaniu z wifi itp.).

Mam problem tylko z temperaturą cały czas jest 26 stopni, na poprzedniej wydawało mi się, że ta temperatura była w zakresie od 20 kilu do 40 kilku stopni czasami, spróbuje zmienić baterie i zobaczę jak to wygląda, możliwe, że na nowej baterii pomiar temperatury nie będzie działa - bateria nie oryginalna ?

Edytowane przez Krokogator
    Łączenie postów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Meler

Kupiłem baterie na tej aukcji NOWA ORYGINALNA BATERIA MOTOROLA BF5X DEFY (3036761082) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Czy ktoś moze zrobić zdjęcie tylniej części baterii która jest na pewno oryginalna?

Otóż mam teraz 3 baterie z czego na na dwóch (nowa i jedna stara) tył jest napisany innym krojem czcionki niż na ostatniej

Jakie macie średnie zużycie baterii? Np w baterry drainie?

Notatka od Moderatora: Krokogator
    wykrzyk.png Zużycie baterii w battery drain jest zależne nie tylko od baterii, ale też od Romu z czego wartości będą BARDZO zróżnicowane
    Edytowane przez Krokogator
    Łączenie postów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja tez kupilem na tej aukcji. Mam taki dziwny objaw, po naladowaniu baterii do pelna, przy pierwszym rozladowaniu na 1% do konca bateria trzymala mi z 12 godzin. Teraz zblizam sie do konca baterii, ciekaw jestem, czy teraz, przy drugim rozladowywaniu bedzie tak samo ? Czy to normalny objaw ?

Jezeli chodzi o odczucia, to chyba trzyma tak samo o ile nie krocej niz moja dwuletnia bateria ale to za wczesnie na osady. :)

Wysłane z mojego MB526 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

też mam podobnie, kupiłem nową baterię i właśnie ją rozładowuję, a lecą % jak na starej. Zaczynam się zastanawiać, czy to nie jest wina telefonu...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja przed zalozeniem nowej baterii zrobipem vipe battery, chociaz nie wiem, czy to cokolwiek da. Mysle, ze trzeba kilka razy ja zaladowac, sie zobaczy. Z wygladu wyglada jak oryginal.

Wysłane z mojego MB526 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wipe Battery stats nic nie zmieni, gdyż ta czynność jest wykonywana po każdorazowym naładowaniu baterii do 100%.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mi nową baterię defy ładuje tylko do 83%... nie wiem o co chodzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Meler

Wgraj Froyo i zobacz czy tam naładuje do pełna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi