Skocz do zawartości
andrzejken

bateria-zamiennik

Rekomendowane odpowiedzi

mj008

Put3k, Buckethead - jaki macie max czas na baterii? Jakim cudem osiągacie 0,5%/h? Jaki system? Macie włączoną synchronizację? U mnie jest identycznie, jak miałem przy pierwszej baterii: jeśli nie przeglądam długo netu (2h+), wystarczy ładować wieczorem co 2 dni. Ale Wasze wyniki wydają się niemożliwe... Na CM7 od Maniaca mam jakieś 1,5% na godzinę, a przy włączonym ekranie ok. 20%/h.

Nie widzę różnicy pomiędzy stykami w oryginalnej baterii i podróbce.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    put3k

Ja wywaliłem cały badziew z telefonu, system 2.2.2 (to chyba jest Froyo), jak nie korzystam to wyłączam internet. Z tego telefonu tylko dzwonię i smsuję, z internetu korzystam rzadko, bo od tego mam S4. U mnie wisi teraz 3 dzień i mam 40%. Ale nie brałbym tego jako wyznacznik, bo pewnie korzystając dużo z internetu nie byłoby to tak długo. Ale bateria działa nieźle. Telefon się nie wyłącza, tak jak na tej podróbce. Jestem zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Put3k, Buckethead - jaki macie max czas na baterii? Jakim cudem osiągacie 0,5%/h? Jaki system? Macie włączoną synchronizację? U mnie jest identycznie, jak miałem przy pierwszej baterii: jeśli nie przeglądam długo netu (2h+), wystarczy ładować wieczorem co 2 dni. Ale Wasze wyniki wydają się niemożliwe... Na CM7 od Maniaca mam jakieś 1,5% na godzinę, a przy włączonym ekranie ok. 20%/h.

Nie widzę różnicy pomiędzy stykami w oryginalnej baterii i podróbce.

Powiem szczerze jestem z szokowany bo bateria ewidentnie wygląda na podróbke. teraz mam 25 h bez ładowania i stan baterii 87% :oczy: . ROM Quarxa Kitkat 4.4.1, Wifi mam włączam tylko wtedy kiedy potrzebuje, ze względu na to że na tym ROMie po dniu używania występuje straszny drenaż baterii powodowany przez WiFi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    put3k
    Powiem szczerze jestem z szokowany bo bateria ewidentnie wygląda na podróbke. teraz mam 25 h bez ładowania i stan baterii 87% :oczy: . ROM Quarxa Kitkat 4.4.1, Wifi mam włączam tylko wtedy kiedy potrzebuje, ze względu na to że na tym ROMie po dniu używania występuje straszny drenaż baterii powodowany przez WiFi.

Ciekawe czy będzie drop ;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja przyznam się że nie wiem co zrobić. Kupiłem na allegro wprawdzie "oryginał" - od sprzedawcy Brick_pl, ale zanim bateria została wysłana dosłałem sprzedawcy fotę, która zrobił Kolega put3k. Sprzedawca potwierdził że to najwyraźniej podróba i zaproponował zwrot kasy zamiast wysyłki. Napisałem pytanie o przedmiot do mediapart na allegro (również ze zdjęciem) to mnie olali zupełnie. Bez niespodzianek również w paru komisach z telefonami u mnie w mieście. Wprawdzie na czystym froyo z oszczędzaniem baterii da się wytrzymać dwie doby, to jednak wolałbym nowa baterię i CM.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    put3k

mediapart mnie olał również, kiedy pytałem przed zakupem. Kup baterię w jednym ze sklepów, który podaje Teleplan. Dasz 40 czy 50 PLN więcej, ale będziesz miał spokój.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Masz jakieś adresy pewnych sklepów? Mi teleplan w korespondencji nie powiedział że ma jakichś partnerów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    put3k

W Krakowie serwis na ulicy Węgierskiej 12 - tel. (12) 432-44-40

W Warszawie - Multiserwis - na ulicy Broniewskiego 28 - tel. (22) 869-04-13

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jakac93

Co myślicie o oryginalności tej baterii?

Batetia bf5x

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja kupiłem baterię oryginalną na allegro i na jakiś czas było lepiej (szukałem oryginalnej, cena raczej z tych droższych) - no i zgodnie z poradnikiem to jest oryginał. Ale i tak nadal tylko jak się ograniczam to telefon starcza mi spokojnie na cały dzień;/. 3G zawsze mam włączone, trochę wifi i BT, jest tragedia;/

Najbardziej denerwują mnie te skoki (np z 39 na 19!) naładowania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi