Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

Protagonista

Uciążliwe reklamy, zmienione strony startowe jak też niechciane aplikacje - temat ogólny.

Rekomendowane odpowiedzi

Rozwiązania problemu nie znalazłem. Nie mam pojęcia czy to są wiadomości sms czy mailowe. Na pasku powiadomień pojawia mi się gwiazdka. W powiadomieniach widzę też tekst "Gratis aplikacje na telefon (optout at xapush.com). Po wciśnięciu otwiera się przeglądarka ze stroną wap.yepp-yepp i lista kilku gier i aplikacji. Wchodziłem na tą stronkę i p[isałem do nich że nigdy się nie rejestrowałem i żeby mój numer usunęli z bazy mailingowej. Czy da się zablokować te wiadomości? Być może ten syf wskoczył jak zainstalowałem dwie gierki z marketu. Odinstalowałem ale te gó*** pozostało.

Edytowane przez deus

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A moze cos innego instalowales. Przegladnij liste aplikacji albo zainstaluj sobie jakiegos antywira niech przeskanuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W tym problem ze nic innego nie instalowałem. Antywirus [AVG] widzi tylko nieprawidłowe ustawienia "nieznane źródła" i superuser, nic więcej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To wipe pewnie pomoze :P Zobacz w ustawieniach sim czy nie masz jakichs subskrypcji wlaczonych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam andka 2.3.4 i nie widzę nigdzie ustawień sim, nie mówiąc już o subskrypcjach. Trudno zrobię wipe chociaż mi szkoda czasu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    aplauz

Zainstaluj program AirPush Detector autorstwa Dan Bjorge AirPush Detector Wykryje on spamerskie programy próbujące okraść nas poprzez SMS PREMIUM. Jednym z takich spamerskich programów jest soft Rafała Frączka z Krakowa - Cell Searcher.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mam identyczny problem, przychodza mi powiadomienia wygraj ipad 2 lub kliknij by wygrac....ikona powiadomien to albo pomaranczowa gwiazdka albo zielony plusik,

airpush detector wykryl mi zlosliwe oprogramowanie, program z tapetami pobrany z marketu i chyba rzeczywiscie od czasu zainstalowania sie to pojawilo, nie wiazalem jednak tego problemu z tym. niemniej jednak program odinstalowany, dam znac czy juz sie nie pojawil, dzieki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

aplauz podal nazwe programu, ja w swoim poscie tez podalem, AIRPUSH DETECTOR, jesli chodzi o program z tapetami to nie pamietam jak sie nazywal, call of duty extreme albo call of duty wallpapers extreme czy cos w tym stylu

poki co od rana ani jednego "dziwnego" powiadomienia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Są to tzw.wiadomości sieciowe.

Aby się tego pozbyć należy wejść do stockowej aplikacji do odbioru wiadomości -> ustawienia -> ustawienia wiadomości sieciowych -> wł. wiadomości sieciowych (odfajkować).

Powodzenia :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi