Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

Protagonista

Uciążliwe reklamy, zmienione strony startowe jak też niechciane aplikacje - temat ogólny.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 

Podłącze sie do posta, gdyż mam podobny lecz troszkę większy problem. Moja córka zainstalowała jakąś apke blokującą ekran, niestety nie jest w stanie powiedzieć jaka to aplikacja. (coś z emotkami) i nie możemy jej już znaleźć w Google Play. Problem jest taki, że po włączeniu telefonu pojawia się ekran blokady, czyli 9 kropek które trzeba połączyć w/g ustalonego wzoru. Niestety nie da się ich połączyć i za każdą próbą telefon blokuje się na 2 godziny. Nie  mam dostępu do żadnych ustawień.  Na filmiku pokazuje jak co się dzieje gdy próbuje odblokować Proszę o pomoc.

2017072.mp4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tylko dlaczego nie mogę połączyć tych kropek w/g wzoru, na początku jak córka się bawiła to udawało się narysować linię a błędną pokazywało na czerwono. Teraz tego nie mogę zrobić. Czy to może być usterka telefonu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki za rozwiązanie. Wyczyszczenie pamięci pomogło. Ciężko było się do niej dostać w tym telefonie, straciłem na to chyba z 5 godzin, ale się udało dzięki Android Device Manager bo nie dało rady odpalić menu głównego w telefonie.

Tak więc jak ktoś by miał podobny problem z nowymi modelami Xiaomi to polecam link http://en.miui.com/thread-329633-1-1.html . Gościu pokazuje jak wyczyści pamięć telefonu różnymi metodami w zależności od systemu operacyjnego. 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi