Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

Dobrze znasz WordPressa? Czytaj więcej.. ×
Protagonista

Uciążliwe reklamy, zmienione strony startowe jak też niechciane aplikacje - temat ogólny.

Rekomendowane odpowiedzi

stark2991
    W dniu 28.10.2018 o 20:34, Adam Gawroński napisał:

Kojarzycie co to może oznaczać? Ciągle wyskakuje i nie wiem co z tym zrobić

44995380_549140278868335_6802487465329295360_n.jpg

To od tej aplikacji:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.webartdevelopers.fastbackuprestore
    Na przyszłość polecam wyszukiwanie obrazem (w szczególności przez Yandex, bo wyszukuje lepiej) ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Od pewnego czasu przy włączonym internecie po odblokowaniu ekranu pokazuje mi się taki "wygaszacz". Może ktoś wie skąd się to mogło wziąć i jak to usunąć?wygaszacz.thumb.jpg.4517aac0c7446543a2a1fe3b8ccec3c6.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    stark2991

@miras1972 Z którejś z Twoich aplikacji. Darmowej, najprawdopodobniej. Spróbuj skojarzyć jaką aplikację pobrałeś kiedy się to zaczęło.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    W dniu 7.11.2018 o 17:14, stark2991 napisał:

@miras1972 Z którejś z Twoich aplikacji. Darmowej, najprawdopodobniej. Spróbuj skojarzyć jaką aplikację pobrałeś kiedy się to zaczęło.

W tym sęk że nie pobierałem ostatnio żadnych aplikacji. Pojawiło się to po którejś z aktualizacji zainstalowanych już wcześniej aplikacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    stark2991

@miras1972 Spróbuj sobie przypomnieć które. Sklep pokazuje też ostatnio zaktualizowane apki (nie wiem jednak jak bardzo wstecz)

Możesz też sprawdzić jakie aplikacje mają zezwolone wyświetlanie nad innymi aplikacjami (Ustawienia -> Aplikacje _> Specjalny dostęp, nie jestem pewny ale prawdopodobnie będzie to jedna z tych apek. Zresztą łatwo to sprawdzić, bo możesz wszystko wyłączyć a potem każdą aplikację sprawdzać pojedynczo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    5 minut temu, stark2991 napisał:

@miras1972 Spróbuj sobie przypomnieć które. Sklep pokazuje też ostatnio zaktualizowane apki (nie wiem jednak jak bardzo wstecz)

Możesz też sprawdzić jakie aplikacje mają zezwolone wyświetlanie nad innymi aplikacjami (Ustawienia -> Aplikacje _> Specjalny dostęp, nie jestem pewny ale prawdopodobnie będzie to jedna z tych apek. Zresztą łatwo to sprawdzić, bo możesz wszystko wyłączyć a potem każdą aplikację sprawdzać pojedynczo.

Dzięki za podpowiedź. Sprawdzę to

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi