Skocz do zawartości
titus78

Folie/szkła ochronne na ekran Xperia Z1compact

Rekomendowane odpowiedzi

tl1202

Witam,

Panowie przerobiłem już kilka zabezpieczeń na ekran swojego compacta.

Najlepiej wspominam Nillkina H+ ale już niestety nie dostępny na 4kom.pl

Chociaż postanowiłem zmienić, zamówiłem HardGlass. Dopasowanie ok, ale te wycięcia na kamere i czujnik światła wg. mnie brzydko wyglądają i szpecą ładny telefon. W wersji przód/tył nie wiem czemu ale tył trafił mi się za duży nie dopasowany. Zareklamowałęm dostałem nowy komplet, tył znów to samo za duży wystaje ok 2-3mm z każdej strony.

Ostatni zakup to wg rewelacja:

http://vegacom.eu/pol_m_Sony_Xperia-Z_Xperia-Z1-Compact-D5503_Szklo-hartowane-53009.html

Dopasowanie wzorowe, tylko jedno wycięcie na kamerę i to ładne okrągłe w szkle a nie całe do brzegu jak w 3mk. I cena najbardziej przystępna.

Jak zamawiałem w środę to miało dojść na piątek a doszło na czwartek (dzień wcześniej:)). Ogólnie bardzo polecam!

Pozdrawiam 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adek89

ja kupiłem za 25zl i tak pow względem dopasowania Góra dół jest mega idealnie :-) lewo prawo to jak ładnie równo mam z lewej strony tak x prawej jest o 1mm za mało ale to nic. poza tym mega żadnych rys nic u ma 2mm grubości gdzie poprzednie za 20zl było raz zw nie dopasowane ani trochę to 2 lapaloo szybko rysy. jednym minusem jest brak powłoki oleofobowej

Wysyłane z Compacta za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chciałbym kupić obudowe na tył mojej xperii. Chodzi mi o plastik + "szkło". Jak widze aukcje to tylko oferują plastik albo bez kleju. Czy wiecie gdzie można takie kupić i jak przebiega jego wymiana? Można to zrobic w warunkach domowych?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ct65

@Doloresmiska masz na mysli tylna klapke? Klapka nie ma uszczelki, musisz ja osobno dokupić. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Raiven

Zamierzam kupić ten model żonie, tylko nie wiem jakie są dla niego aktualnie najlepsze opcje ochrony. Jakieś sugestie? Czego Wy używacie i czy jesteście zadowoleni z konkretnego rozwiązania? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zaczynałem od szkła Nillkin H+PRO i etui Ringke Fusion, a ostatecznie korzystam ze szkła 3mk FlexibleGlass i etui Nillkin Nature.

Szkło Nillkina mam wrażenie że mniej się rysowało ale za to było wyczuwalnie grubsze i do pęknięcia wystarczyło mu "sam nie wiem co w kieszeni". Na FlexibleGlass powstało dużo więcej mikrorys i podczas największych upałów odklejało się od krawędzi wyświetlacza (po ostygnięciu Xperii wracało do normy, w H+PRO nie spotkałem się z czymś takim).

Etui Ringke Fusion jest świetne ale za bardzo powiększa wymiary telefonu stąd ultra-cienkie Nillkin Nature zdecydowanie bardziej mi odpowiada.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi