Skocz do zawartości
titus78

Folie/szkła ochronne na ekran Xperia Z1compact

Rekomendowane odpowiedzi

sided

Witam zakupiłem telefon z1c i dostałem pokrowiec boxum lecz wątpię ze uratuje telefon kiedy będzie trzeba. Zastanawiam się jeszcze nad zabezpieczeniem ekranu. Po przeczytaniu całego tematu zastanawiam się nad:

NILLKIN Folia SZKŁO SONY XPERIA Z1 COMPACT D5503 (4113121348) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Folia 3mk Rock SONY XPERIA Z1 COMPACT PRZÓD I TYŁ (4113776156) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Pokrowiec Roxfit czy Muvit??

Proszę o pomoc z góry dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi w niedziele szybka Nillkina i pokrowiec również tej firmy uratowały telefon.. Wypadł mi podczas "sprintu" i uderzył tak mocno, że szybka do wymiany, ale przynajmniej spełniła swoja rolę, bo ekran by na 100% pękł. Wczoraj kupiłem kolejną szybkę. Pokrowiec oprócz lekkiego przytarcia nienaruszony. Miałem wcześniej krusela to pękł mi przy gniezdzie usb.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam roxfita jest dobrze dopasowany i wykonany ale trochę gruby i te przezroczyste plecki bardzo się palcują.

⚡Wytapane z mojej Xperi Z1 Compact.⚡

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dancer

Panowie, mam pytanie.

Otóż dziś byłem w serwisie gsm w poszukiwaniu folii 3mk na ekran. Gość mi powiedział, że teraz 3mk są takiej samej jakości jak reszta zwykłych poliwęglanowych folii, bo producent zaniżył jakość kiedy zauważył, że ludzie masowo wykupują folie 3mk. Prawda to czy mit?

2 pytanie. 3mk classic - 2 sztuki na tył i 2 na przód za 20 zł. Warto brać?

3 pytanie - zna ktoś może miejsce we Wrocławiu, gdzie dostanę roxfit gel shell albo 3mk solid? Byłem w 4 serwisach gsm i nie mają.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    omajkel

Byłeś w Sony Center? Swego czasu na stronie Euro Rtv Agd miało za 20 zl. Jest jeszcze allegro.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    2 pytanie. 3mk classic - 2 sztuki na tył i 2 na przód za 20 zł. Warto brać?

Za tyle lub mniej możesz zamówić na allegro. Co do wytrzymałości to rysuje się jak każda. Moja z tyłu jest porysowana, bo często telefon leży w warsztacie na stole, front jest ok, ale jakieś ryski się pojawiły. Zresztą to tylko folia, szkło gorilla się rysuje więc folia tym bardziej. Jak coś to ją oderwiesz i dasz nową.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    oxided

Witam.

Przed założeniem szkła Nillkin lepiej sciagnac oryginalna folie czy nie? brak napisu mi zupelnie nie przeskadza. ale jak jest z gwarancją i trwaloscia ekranu?

Jest ktos kto sciagal?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    omajkel

Ja szkło nałożyłem na folie. Jeżeli chodzi o gwarancje, to jej nie tracisz po zdjęciu oryginalnej foli.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    oxided

jesli załoyles na, to nie wyglada to troche tandetnie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    omajkel

Jak dla mnie nie! Szkło zostało nałożone zaraz po zakupie telefonu, więc folia się nie miała żadnych oznak zużycia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi