Skocz do zawartości
titus78

Folie/szkła ochronne na ekran Xperia Z1compact

Rekomendowane odpowiedzi

@Rapture:

Dzięki za pomoc. Z tego co napisałeś i z tego co poczytałem już w innych wątkach na forum wygląda, że mi osobiście najlepiej powinna pasować folia Solid, choć ponoć mocno się palcuje :( Jak mi nie będzie pasować to będę testował pozostałe :D

Pozwolę sobie jeszcze w tym wątku zapytać o to, jakie etui polecalibyście do tej Xperii? Chciałbym żeby było w miarę solidne i było w stanie ochronić telefon przed upadkiem (oczywiście zdaję sobie sprawę, że nic nie zapewni mi ochrony przed każdym upadkiem, ale żeby chociaż znacząco ograniczyć prawdopodobieństwo). W jednym z wcześniejszych wątków ktoś wspominał że warto myśleć o etui firmy Krusell albo Roxfit. Myślałem nad tym aby sobie połączyć: folię 3mk Solid na przód i do tego np. etui Roxfit Gel Shell, ale może są jakieś lepsze opcje?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam folie 3mk solid i roxfit gel shell i jestem zadowolony telefon jest pancerny tak myśle.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    szecho

chyba chciałeś powiedzieć hartowane szkło a nie "temperowane szkło"... ;). A swoją drogą też jestem zainteresowany szkłem i czekałem na nillkina, także też jestem ciekawy jak jest z tymi co pokazałeś

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nillina już testowałem na dużej Z1 i się nie zawiodłem. Może tym razem zaryzykuje z tym Muvitem to wstawie swoje spostrzeżenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Bart80

szkoda ze jest tylko na przód w tym dostepnym , nillikin daje tez na tył... ale go nie ma jecze i nie wiadomo kiedy bedzie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zwracam uwagę, że ten Muvit na razie jest w przedsprzedaży. Równie dobrze Nillkin może wyjść pierwszy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Bart80

pojawiły sie juz folie nillikin, moze to zwiastun szyby :) fakt narazie nie mam na co nakleic bo moj tel wlasnie dojechał do czech ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    omajkel

NILLKIN wypuścił Matte Protective Film, Super Clear Anti- fingerprint Protective Film, więc na szkło jeszcze trzeba poczekać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    vonski

A widział ktoś gdzieś u nas jakąś fajną folie na tył, ale nie przeźroczystą? Jakiś carbon, itp? Coś jak DBrandd dla Nexusa4...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi