Skocz do zawartości
titus78

Folie/szkła ochronne na ekran Xperia Z1compact

Rekomendowane odpowiedzi

omajkel
    A widział ktoś gdzieś u nas jakąś fajną folie na tył, ale nie przeźroczystą? Jakiś carbon, itp? Coś jak DBrandd dla Nexusa4...

Jeżeli szukasz naklejek to nalazłem coś takiego ebay albo Sony XPERIA Z1 Compact Carbon

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    vonski

Te na eBayu widziałem, ale jakoś mi nie podeszly. Te drugie fajne. Zamówiłem póki co z allegro, zobaczymy co to warte.

Tapatalk @ Galaxy Note 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi dzisiaj przyszły te naklejki z allegro. Coś czuje, ze to długo nie wytrzyma, bo w dotyku jest jak kartka. Może dlatego dają 3 sztuki. Za to folia na ekran wygląda solidnie - powinna wytrzymać do czasu aż wypuszczą szkło nillkina.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    vonski

No mi te naklejki wyglądają na takie na miesiąc-dwa, ale tanie więc bez stresu. Szkoda że DBrand nie robi dla Sony

Tapatalk @ Xperia Z1 Compact

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    titus78

Kupiłem te naklejki jeszcze zanim dotarła do mnie Z1c z preordera i nie polecam. Tył faktycznie jak kartka i szybko się ściera, przód beznadziejny po nałożeniu plamy między folia a ekranem. Zdjalem to badziewie i męczyłem się z pozostałościami kleju, pomocny musiał być rozpuszczalnik. Założyłem jak tylko się pojawiły w sprzedaży folie 3mk Solid i teraz jest tak jak powinno być od początku. I są wycięcia na przednią kamerkę i czujniki czego w tej tandecie ze stickersami nie było.

Tapatalking from Z1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a Ja zamówiłem w 3mk bez wyciec folie i sie ciesze bo telefon reaguje dobrze a nic mi sie nie porysuje :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi