Skocz do zawartości
titus78

Folie/szkła ochronne na ekran Xperia Z1compact

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda że nic nie da się z tym zrobić :( Wracając do wcześniejszego pytania, może ktoś z was wytestował te szkło hartowane? Rysuje się bardzo? Oraz polecacie jakieś dobre etui ;) ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety to wina folii mianem matową i tak się działo 3mk wymienilo mi na solid i jest ok nawet kiedy mam mokre ręce

Wysłane z mojego C6903

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jednak tutaj kolega dał mi światełko nadziei :D Używa ktoś aktualnie hartowane szkło zamiast zwykłej folii?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gerwazy01

Niestety to wina folii mianem matową i tak się działo 3mk wymienilo mi na solid i jest ok nawet kiedy mam mokre ręce

Wysłane z mojego C6903

Mi na solid dotyk swiruje przy mokrych palcach i mnie trochę to zadziwia bo to niby nie bojący się telefon wody:-) , dziwne że u Ciebie nie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem zainteresowany kupnem NILLKIN Amazing 9H H+ Szkło na ekran przedni oraz etui RINGKE FUSION (ponieważ wydaje się jako najwytrwalsze etui z posród sprzedawanych). Tutaj mam pytanie odnośnie tego czy ktoś stosuje już takie etui bo nie wiem czy później szkło hartowane nie będzie kolidowało z etui :/

Etui wydaje się bardzo dopasowane, ale sądzę że chyba szkło na ekran nie będzie się gryzło z nim. Jednak tutaj wolę zaczerpnąć trochę wiedzy od was zanim uwalę 100zł na zakup :P Przy okazji później pochwalę się jak zachowuje się ekran mojej Z1c podczas mokrych rąk. Czy będzie różnica pomiędzy 3mk Matt a Nillkin H9 H+ czy jednak nie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    daveomg

Ja w swojej mini Ztce używam nikllina i żadne etui mi nie potrzebne , gdyż nikllin się sprawdza (nwm jak dotyk działa bez bo nałożyłem na telefon odrazu po wyjęciu nówki z pudełka , jednak z nim dotyk nie świruje :) ) .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wuder

Moi drodzy, czy ktoś z Was mógłby umieścić zdjęcia z zamontowanym szkłem Nillkin H+ lub 3mk Flexible Glass?
    Czy jesteście zadowoleni z użytkowania ww. produktów?

Z góry dziękuję za pomoc! :-)

Edytowane przez wuder

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gerwazy01

Dzięki foli 3mk solid (mam ją na trzech telefonach) mój z1c dzisiaj przetrwał upadek z 1,5m na beton wyświetlaczem ku dołu, powstała dziura na ok 2milimetry i pęknięcie foli na półtora centymetra, byłem pewien że pękł wyświetlacz :-) zająłem ją i małe zdziwienie zero śladów na wyświetlaczu, ewidentnie dzięki foli, właśnie poszło zamówienie na następną ale tym razem matte :-) polecam wszystkim produkty tej firmy:-)

Edytowane przez gerwazy01

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zyw1ol

foty telefonu z folią Nillkin H+ przeslę Ci wieczorem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wuder

foty telefonu z folią Nillkin H+ przeslę Ci wieczorem

Dzięki za podjęcie inicjatywy. Cierpliwie czekam. :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi