Skocz do zawartości
titus78

Folie/szkła ochronne na ekran Xperia Z1compact

Rekomendowane odpowiedzi

wuder

Case Mate Tough jest pancerny. :-) Telefon w nim spadł mi z ok. 180 cm na asfslt i nawet się nie zadrapał. Bardzo dobrze amortyzuje upadki. Składa się z 2 części, tj. ramki i plecków.

3 minusy to: zasłonięty port magnetyczny (ja akurat nie korzystam z niego), cały tył telefonu zasłonięty (może to komuś przeszkadzać) oraz z uwagi na swoją "pancerność" pogrubia trochę Xperię. Główne zalety, to jakość wykonania, świetna ochorna telefonu oraz dobrze 3ma się w dłoni.

Wcześniej używałem Roxfita, który był strasznym dziadostwem. Nie dość, że słabo chronił telefon, to jeszcze rozpadł się. :-)

W każdym razie mogę szczerze polecić CMT.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, poleci mi może ktoś sprawdzonego sprzedawcę, u którego kupię w miarę niedrogo nillkin amazing h+? Na allegro ceny się trochę wahają i nie wiem u kogo by wybrać.

Chciałbym jeszcze kupić folię na tył o teksturze karbonu

https://foliaochronna.com/index.php?p9436,folia-ochronna-gllaser-carbon-skin-3d-do-sony-xperia-z1-compact

czy ktoś może z tego korzysta? Ciekawi mnie czy się ie odkleja ani nic.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
morfis2

@up korzystam z tego karbonu (chociaż cholera wie co to jest tak naprawdę :) ) na tył i przyznam że sprawuje się elegancko - solidne, bardzo łatwo się nakłada, nie łapie rys.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki za szybką odp :D Wiadomo że to nie karbon tylko coś gumo-plastikopodobne, ale chodzi mi o to, że rys nie będzie widać, a ta klapka dla mnie trochę śliska jest :D A jeszcze spytam o to szkło na przodzie. Bo kupiłem używany telefon no i ma on takie drobniutkie ryski typowo od kieszeni, trzeba się dobrze przyjrzeć i nie wiem jak z naklejaniem nowego szkła. Czy jest szansa, że powstaną malutkie refleksy(chyba wiadomo o co mi chodzi), czy raczej będzie ok? I czy w razie czego takiego nillkina można odkleić i nakleic? Z tego co wyczytałem, to ludzie nie zalecają zrywania oryginalnej folii tylko naklejanie na nią.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Reus

Nillkina możesz nakładać i zdejmować (i ponownie nakładać - zwłaszcza na mokro). Mikroryski na oryginalnej folii być może znikną po nałożeniu Nillkina. Z pewnością będą mniej widoczne. Co do zdejmowania oryginalnej folii to jak z dyskusją o wyższości świąt bożego narodzenia nad wielkanocą. Ja jej nie zdejmowałem. Absolutnie w niczym nie przeszkadza a zawsze stanowi dodatkową warstwe ochronną. No i do  tego nadal jest logo Sony ;)

Edytowane przez Reus

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to ok :) Jak przyjdzie nillkin to się okaże. Jeżeli będą mniej widoczne to będą już niewidzialne :D

@Edit

Czy ktoś może kupował szkło stąd?

http://allegro.pl/szklo-nillkin-amazing-h-sony-xperia-z1-compact-i5147003474.html

Wydaje mi się, że powinno być w porządku.

Edytowane przez czeczen3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
zyw1ol

ja kupowałem od tego sprzedawcy to szkło i stację dokującą. Wysyłka błyskawiczna i kontakt bezproblemowy. Osobiście polecam tego sprzedającego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
tarka

Czołem, 

ma może ktoś i może polecić sprawdzone szkło w komplecie przód+tył?

Pojawia się ich trochę na znanym portalu aukcyjnym, ale ostatnio kupiłem coś co nie wytrzymało nawet kilku tygodni i drugi raz nie chcę się naciąć.

Nillkin sprawował się świetnie, ale folia na tył się za bardzo rysuje.

Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
AndropaX
Napisano (edytowane)

Polecam

6f5eb80b02d4763bf59096a8d1ef29e8.jpg

Ja dałem 6.15$ na aliexpress

rhine_honami_post_deconfig

Edytowane przez AndropaX

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi