Skocz do zawartości
titus78

Folie/szkła ochronne na ekran Xperia Z1compact

Rekomendowane odpowiedzi

adek89

jesli nie chcesz pokrowca to tył folia przód szkło a jak pokrowiec wchodzi w grę to pokrowiec i szkło ma przód

Wyslane z live'a za pomoca Taptalk 2

[Dodano: 15.07.2015 - 11:23]

W oficjalnym sklepie producenta

http://m.aliexpress.com/store/storeHome.htm?storeNo=102534&tracelog=store2mobilestore

ile placiles za szkło z przesyłka kosztujace 9$?

Wysłane z mojego Xperia Z1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    AndropaX

Jeśli chodzi ci o sklep do którego podałem link to wysyłają za darmo. I skąd ci się wzięło te 9$, przecież jest tańsze...

Miałeś na myśli całkowity koszt jaki poniosłem w pln ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adek89

Tak o całkowity w zł. przez pomyłkę dałem 9 :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Stałem się posiadaczem szkła 3mk hard glass. za 39pln dostajemy szkła na przód i tył. Przód zaaplikowany, ładnie spasowany, nie wystaje, w dotyku jest lepiej niż z folią (wcześniej miałem folie 3mk na xperi ale z1 dużej). Oczywiście ślady widoczne, ale wystarczy delikatnie przetrzeć i jest git bez żadnych mazów. Z ciekawosci nałożyłem na szkło też folię, ale nie było to w dotyku ciekawe, stąd na tę chwile zdjąłem folie.

Co do tylnego szkła, przy próbie oderwania folijki, szkło się delikatniewygieło i powstał malutki pajączek.. oczywiście jak dla mnie nie nadaje się do aplikowania wiec kompletnie zniszczyłem to szkło, przynajmniej trochę zabawy i testu szkła. Nie kruszy się co jest dość istotne dla naszych ekranów. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Stałem się posiadaczem szkła 3mk hard glass. za 39pln dostajemy szkła na przód i tył. Przód zaaplikowany, ładnie spasowany, nie wystaje, w dotyku jest lepiej niż z folią (wcześniej miałem folie 3mk na xperi ale z1 dużej). Oczywiście ślady widoczne, ale wystarczy delikatnie przetrzeć i jest git bez żadnych mazów. Z ciekawosci nałożyłem na szkło też folię, ale nie było to w dotyku ciekawe, stąd na tę chwile zdjąłem folie.

Co do tylnego szkła, przy próbie oderwania folijki, szkło się delikatniewygieło i powstał malutki pajączek.. oczywiście jak dla mnie nie nadaje się do aplikowania wiec kompletnie zniszczyłem to szkło, przynajmniej trochę zabawy i testu szkła. Nie kruszy się co jest dość istotne dla naszych ekranów.

Gdzie kupiłeś 3mk za 39 zł za przód i tył? Ja płaciłem 50

Wysłane z mojego C6903

Edytowane przez darek50439

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    patrikos23

Jak masz kod znizkowy to za tyle kupisz ja też tak miałem

Tapatalknąłem Xperią Z3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ralzer

Witam kupiłem telefonik Z1C i potrzebuję na niego ochrony tzn żeby zachować go w jak najlepszym stanie.

Chcę zamówić z allegro albo innych stron internetowych.

Dodam że z telefonu zostały zdjęte folie . Czy może zakupić folie na przód i na tą folie dopiero nałożyć szkło czy samo szkło wystarczy?

Fajnie gdyby szkło bardzo dobrze chroniło i do tego przyjemnie korzystało się z ekranu.

Jeśli chodzi o tył telefonu to czy samo etui wystarczy czy też kupić szkło na tył telefonu i dopiero na to etui?

Ktoś poleci jakieś pewne szkło na przód na otarcia,rysy, ewentualnie jakieś upadki telefonu?

Edytowane przez Ralzer

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Galeria Krakowska, biale stoisko 'wysepka' pierwsze pietro, od reki bez kodow taka cena

Gdzie kupiłeś 3mk za 39 zł za przód i tył? Ja płaciłem 50

Wysłane z mojego C6903

Edytowane przez xsoundhd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ralzer

Czy można naklejać szkło na ekran jeśli na telefonie jest folia? Tzn szkło na folie dla jeszcze lepszej ochrony? 

Edytowane przez Ralzer

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    patrikos23

Albo jedno albo drugie oba to bezsensowne

Tapatalknąłem Xperią Z3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi