Skocz do zawartości
titus78

Folie/szkła ochronne na ekran Xperia Z1compact

Rekomendowane odpowiedzi

renji84

Ja zamówiłem folię, tył i przód, i czekam bo dopiero dzisiaj wysłali. Ale się w sumie zastanawiam bo tył to już mam tak zrysowany że chyba sie foli nie opłaca zakładać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

Z tego co wiem to na plecach też jest folia, więc może ją zerwij i naklej nową.

Myślicie, że to dobry pomysł nakładać Szkło Nillkina pod wodą?:oczy:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wczoraj doszedł mi Solid od 3mk i powiem szczerze, że po naklejeniu nie jestem w 100% pewien czy tak folia faktycznie jest na tym telefonie xd Solid się cechuje tym, że jest niewidoczny, może stąd takie moje zdziwienie, a jak to u was wygląda?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja zamówiłem Nillkina 9h z dx-box, pomimo obaw (komentarze na necie), dostałem po 2 dniach maila informującego o wysyłce. Sprawdzę numery (wolałem dopłacić 2usd do przesyłki rejestrowanej dla spokoju).

Dotarło Ci już to szkiełko Nillkin? Podziel się opinią jeśli możesz, bo też jestem zainteresowany zakupem.

P.S.

Śmieszą mnie teksty, że taka folia ze szkła hartowanego pogrubia telefon haha Ludzie, to ma 0,2 - 0,3 mm grubości!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
omajkel

Do tej pory miałem matową folie od Roxfit, dziś nałożyłem Nillkina 9H i jestem pod wrażeniem. Mam tylko jedną uwagę, jak dla mnie mogli by powiększyć ok 1mm na szerokości i długości. Jak spasowałem idealnie z dłuższym bokiem i górą to po przeciwnych stronach zostaje jeszcze trochę miejsca. Tak trzeba się bawić, aby to jakoś symetrycznie leżało na ekranie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Do tej pory miałem matową folie od Roxfit, dziś nałożyłem Nillkina 9H i jestem pod wrażeniem. Mam tylko jedną uwagę, jak dla mnie mogli by powiększyć ok 1mm na szerokości i długości. Jak spasowałem idealnie z dłuższym bokiem i górą to po przeciwnych stronach zostaje jeszcze trochę miejsca. Tak trzeba się bawić, aby to jakoś symetrycznie leżało na ekranie.

Chyba wiem czemu zdecydowali się na takie wymiary... Ja zawsze miałem problem z foliami na wyświetlaczach, bo jak zakładałem jakikolwiek pokrowiec, to folie odklejały się na bokach. Widocznie przy tym szkle Nillkin nie będę mieć takiego problemu :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Do mnie dziś dotarło szkło Nillkina Amazing H+ :).

@omajkel

Jak zakładałeś? Zaparowana łazienka czy jakoś inaczej? Ja się zastanawiam nad montażem na mokro, ale boje się, że coś zniszcze bo szkło ma jakiś klej krzemowy i niechciałbym tego jakoś zniszczyć.

Wiem, że przy montażu folii woda z odrobiną mydła gwarantuje idealny montaż, ale nie wiem jak to jest ze szkłem. Może ktoś podpowiedzieć?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja mam pytanie odnośnie demontażu foli. Mam obecnie na przodzie i tyle folię 3MK i jak ją zdjąć żeby nie zeszła z fabryczną folią? próbował już ktoś odklejać?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
vonski

Na pewno nie zejdzie z fabryczną. Tą fabryczną to sie trzeba namęczyć, żeby zerwać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi