Skocz do zawartości
Jarek11

Kazam 4,5 TV - problem z GPS i serwisem

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam! Od paru miesięcy używam Kazam 4,5 i od początku mam problem z GPS. Aparat widzi satelity, ale danych z nich nie przekazuje aplikacjom. Na pobranej aplikacji ze sklepiku Play - "GPS Test" Po dłuższym czasie satelity pokazują się ale nie wyświetlają sie na kolorowo tylko na biało, aplikacja nie podaje współrzędnych i wyświetla komunikat "No fix" (nawet po godzinnej ekspozycji na satelity). 
    Telefon jest już 4 raz w serwisie i pomimo, iż nie współpracuje z aplikacjami podają, że jest wszytko OK, oraz mówią, że ten telefon nie współpracuje, bo nie ma wsparcia dla programów na androida, co wydaje mi się kompletną bzdurą! Czy ktos z Was wie, czy takie działanie aparatu jest właściwe? 

Mam prośbę, czy ewentualnie ktoś może ma taką aplikację, lub może pobrać na swojego Kazama 4,5 ze sklepiku bezpłatną aplikację "GPS Test" i sprawdzić czy u niego działa ona poprawnie? Wtedy wiedziałbym, że serwis wciska mi kit, lub to potwierdzić, bo już nie wiem, kto tu ma rację. Będę bardzo wdzięczny za pomoc

- dzięki - pozdrawiam

A tak to wygląda w zestawieniu z Xperią Neo-vpost-374824-0-64195900-1425914063_thumb.jpg

Edytowane przez Jarek11

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sluchaj, skoro widzi satelity to wg mnie problem tkwi w systemie, postaraj sie odszukac na forum w jaki sposob rootowac twoj telefon i jezeli jest to mozliwe zapodaj innego rooma, byc moze ten ktory wg producenta jest najlepszy wcale taki nie jest, w zakladce z KAZAMEM koledzy zapewne pomoga :-D

Wysłane z mojego HUAWEI G6-L11 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi