Skocz do zawartości
Cycero

[ROM] XXKG1 - android 2.3.4!

Rekomendowane odpowiedzi

Zauważyłem, że usprawniono ekran blokady ( ten z kropkami ). Na KF2 zdarzało się że nie był zbyt precyzyjny, teraz nie ma tego problemu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

Czy CF-ROOT od KF2 można wrzucić na ten rom ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Enlil

@Maciej_27

Tak mozna wrzucic :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Zauważyłem, że usprawniono ekran blokady ( ten z kropkami ). Na KF2 zdarzało się że nie był zbyt precyzyjny, teraz nie ma tego problemu

O jakim ekranie blokady z kropkami mówisz ? bo chyba oryginalnie to jest tylko jeden z tym przeciąganiem całej tapety żeby odblokować, w ustawieniach nie widzę opcji zmiany na kropki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zabezpieczenie, wzór - o to mu pewnie chodziło.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak u was sprawuje się teraz Wi-Fi, bo u mnie strasznie, w miejscach gdzie na KF2 miałem zasięg sieci teraz nie ma, były tez problemy z łączeniem się do sieci zabezpieczonej hasłem ale ustąpiły. Jeśli chodzi o baterię to jest trochę lepiej ale bez rewelacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Troche ode mnie:

- bateria chyba na minus (przez noc nigdy nie spadało wiecej niz 1%, tym razem 3), ale to jeszcze do weryfikacji po dłuższym użytkowaniu

- problemów z odblokowaniem (jakas sekunda) jak nie bylo tak nie ma :)

- swype ze słownikiem na plus

- jest i SIP

- jakis znaczących zmian w działaniu telefonu (zasięgi, jakość dzwięku/obrazu) poza baterią na razie nie zauważyłem.

Doceniłem tym razem MyBackup :) Zwykle wszystko od nowa instalowałem, tym razem robiłem restore za pomoca tej aplikakcj, ale tylko tych aplikacji, które "żyją" (np gry gdzie zapisują sie postepy). Działa bezbłędnie!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kebe

Wydaje się być stabilniejszy. WiFi faktycznie słabsze. Swype V3 mnie osobiście irytuje. Jest "mądrzejszy" ode mnie i nie uczy się słów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bateria chyba na minus (przez noc nigdy nie spadało wiecej niz 1%, tym razem 3)

Ty tak na serio? :facepalm1: Ludzie, przecież dzień do dnia nie jest podobny, jednej nocy Twoja sieć będzie funkcjonowała lepiej mniej Ci zeżre baterii, drugiego dnia wyłaczą jeden nadajnik i będzie musiał się natrudzić i przelogowywać do innych. To wszystko zależy od użytkowania w danym dniu jak i od warunków sieci.

- problemów z odblokowaniem (jakas sekunda) jak nie bylo tak nie ma

U mnie jak u większości czy tu czy na xda SĄ i należy to poprawić Samsungu drogi!

Proszę trzymać się tematu, zamiast pisać o opóźnieniu przy wybudzaniu. Posprzątałem.

GIO forum generuje błąd strony, dlatego nie mogłem usunąć jednego posta, napisałeś w trakcie moderacji. Teraz jest OK.

SP4UBW

Edytowane przez sp4ubw

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    papux
    bateria chyba na minus (przez noc nigdy nie spadało wiecej niz 1%, tym razem 3)

Wystarczy ze w nocy będzie padał deszcz a zaszumienie sprawi że telefon wejdzie w mocniejszy tryb nadawania i fiu kilka procent więcej.

Różnica jest wtedy kiedy mowa o 20%

Edytowane przez papux

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi