Skocz do zawartości
Cycero

[ROM] XXKG1 - android 2.3.4!

Rekomendowane odpowiedzi

Wystarczy ze w nocy będzie padał deszcz a zaszumienie sprawi że telefon wejdzie w mocniejszy tryb nadawania i fiu kilka procent więcej.

RÓżnica jest wtedy kiedy mowa o 20%

Chyba burza go przestraszyła :) Kolejny nocny test i nie zeszło nic - jak na poprzednim romie.

Badam to zawsze w tych samych warunkach (chodzi o te okolicznosci, ktore moge sam zapewnic) - czyli lezy w tym samym miejscu, wyłączone wifi, sync, bt itd ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy pod ten ROM jest procentowa bateria w obojętnie jakiej postaci, pionowa, pozioma, okrągła oraz extended power menu?

Nie interesują mnie custom Romy, chcę miec stocka z kilkoma modami jak %bateria extended power menu crt-off i styka :)

Edytowane przez tomek_fcb

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam prośbę aby ktoś sprawdzil czy poprawili w końcu, że gdy dostajemy raport doręczenia wiadomości to telefon nie dzwoni jak by dostał normalną wiadomość. To dość irytujące na 2.3.3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ja mam prośbę aby ktoś sprawdzil czy poprawili w końcu, że gdy dostajemy raport doręczenia wiadomości to telefon nie dzwoni jak by dostał normalną wiadomość. To dość irytujące na 2.3.3

Jest jak było:(

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tego nie poprawia bo to ficzer tw jest, trzeba by samsunga zawalić mailami jakie to jest do **** rozwiązanie, albo zmienić klienta sms/mms

Edytowane przez xxyz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gio

a gdzie te raporty są zapisywane w ogóle?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dziqz
    a gdzie te raporty są zapisywane w ogóle?

Nie są zapisywane.

Wystarczyłby zwykły wybór dźwięku dla raportu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    turzol

Czy po prawidłowym zainstalowaniu nowego ROMU jest konieczność stosowania Factory Reset Kodem *2767*3855# ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie z góry przepraszam za laickie pytania.

Czy możecie dokładnie pokierować co i jak mam zrobić z nowiutkim phonem SGS2 (dostałem do testów). W tej chwili jest wgrany oryginalny XXKE4 . Chciałbym przejść wyżej i mieć go z rootowanego. (Wcześniej miałem HTC Magic).

Próbowałem aktualizację zapuścić przez KIESa ale bez rezultatów.

Co mam zrobić , krok po kroku żeby przejść na wyższy firmware oraz go z rootować ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Panowie z góry przepraszam za laickie pytania.

Czy możecie dokładnie pokierować co i jak mam zrobić z nowiutkim phonem SGS2 (dostałem do testów). W tej chwili jest wgrany oryginalny XXKE4 . Chciałbym przejść wyżej i mieć go z rootowanego. (Wcześniej miałem HTC Magic).

Próbowałem aktualizację zapuścić przez KIESa ale bez rezultatów.

Co mam zrobić , krok po kroku żeby przejść na wyższy firmware oraz go z rootować ?

Wgraj ten rom: Multiupload.com - upload your files to multiple file hosting sites! według tej instrukcji: http://forum.android.com.pl/f193/flashowanie-za-pomocae-odina-oraz-root-samsung-galaxy-s-47947/ a potem zrób root'a: http://forum.android.com.pl/f168/11-07-2011-cf-root-v4-0-ke2-7-8-kf1-2-3-4-kg1-su-bb-cwm4-72235/ za pomocą tego pliku: http://forum.xda-developers.com/attachment.php?attachmentid=651559&d=1310388033

---------- Post dołączono o 20:02 ---------- Poprzedni post napisano o 20:02 ----------

Czy po prawidłowym zainstalowaniu nowego ROMU jest konieczność stosowania Factory Reset Kodem *2767*3855# ?

Nie ma takiej potrzeby...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi