Skocz do zawartości
Cycero

[ROM] XXKG1 - android 2.3.4!

Rekomendowane odpowiedzi

bofff

Witam, mam mały problem, wrzuciłem XXKG1, root od chainire, backup z CWM (z xxkf2) i mam:

Wersja systemu 2.3.3

wersja pasma podstawowego i9100xxkg1

wersja jądra z literkami xxkf2

nr wersji gingerbread.xxkf2

nie powinienem robić restore backup z CWM czy wszystko jest OK?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mika34

Powinienes miec 2.3.4 a nie 2.3.3 po wgraniu kg1. Nie rob restore bo przywrocisz poprzednia wersje systemu, a chyba nie o to Ci chodzi. Wgraj jeszcze raz odimem kg1

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    D3N

2.3.4 beta posiada lag fix w przy odebraniu połaczenia ktos dzwoni do nas dzwonek działa lecz ekran włacza sie po 3 sek ... bateria po dłuzszym tescie bez zmian ... wiec niema co szałec z upgratem softa na tego . czekamy nadal na full 2.3.4 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mgjot

Hej

Dziś pierwszy raz instalowałem rom 2.3.4 na i9100. Wgrałem przez odina chodziło wszystko ok pozniej chcialem zrobic rota wgralem go tak jak w instrukcji http://forum.android.com.pl/f168/rom-xxkg1-android-2-3-4-a-80776/

pojawily sie problemy bo debugowanie usb bylo wylączone ale sie kapnąlem wszystko chodzilo super postanowilem przez titanium przywrocic kopie wszystko przywrócilem i ustawienia systemowe z 2.3.3 i zaczely sie problemy bo bluetooth nie chodzil postanowilem wgrac kernel oryginalny kg1 i zaczely sie problemy bo pojawial sie na kompie bugcode-usb-driver po tym zrobilem reset ustawien nie w ustawieniach bo nie chodzily ale skrot volume buton i power zrobilem vipe cache vipe i jak chce teraz uruchomic tel to jak sie pojawia tapnij w robota to nie chodzi Co mam robic? Pomóżcie mi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Enlil

Sprobuj wgrac jeszcze raz KG1 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sp4ubw

Drobne statystyki:

Zrobiłem wykres po odczekaniu 24h. Linia rozładowania została przedłużona i stąd idealne rozładowanie w dłuższym czasie. Czas rozładowania wynosi mniej wiecej 24h x 3 + 10h = 82h. czyli po zaokrągleniu około 80h

Jako, ze akumulator nie rozładowuje się liniowo to dorysowałem drugą krzywą, bardziej przystającą do zwiększajacej się rezystancji wewnętrznej akumulatora i tym samym bardziej prawdziwą. Tym razem czas do całkowitego rozładowania wyniósł około 50h.

XXKG1_akku.jpg

Średnie użycie telefonu (wszystko liczone w przedziale zmierzonym, czyli 24h):

Rozmowy telefoniczne - 31 minut

SMSy - 20szt

Internet - 15 minut

GPS: 10 minut

Wi-Fi - włączone

GPS - włączony przez połowę czasu pomiaru - 12h

Tryb sieci - 2G

Dane w tle - włączone

Wg. mnie bardzo dobry ROM, jesli chodzi o akumulator.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mikei
    znalazłem mały problem. podczas powiększania zdjęć w galerii, obraz nie wyostrza się i zdjęcia są w beznadziejnej jakości. też tak macie? na 2.3.3 na pewno tego nie miałem, bo często przeglądam zdjęcia i zauważyłbym taki błąd.

Kies ma taką opcję, że zmienia format mediów podczas transferu z telefonu (obrazki i filmy). Może po prostu przy zgraniu zmienił Ci rozdzielczość na niższą i stąd ta marna jakość przy powiększaniu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

TO że lag przy odblokowaniu występuję nadal to już kilka osób potwierdziło, a może ktoś sprawdzić czy nadal występuje lag przy odbieraniu połączeń? Teraz przed chwilą ktoś do mnie dzwonił, no i przeciągnąłem pasek w prawo, po czym na sek zlagował, zatrzymał się i dopiero do dłuższej sekundzie załapał rozmowę (zielone tło) i jakieś trzaśnięcie w słuchawce było, poza tym póki się nie pojawi to zielone tło to nikt nas nie usłyszy, bo odruchowo odbieram i od razu mówię słucham ale tego nie słychać bo Samsung uraczył nas tym lagiem, że trzeba raz jeszcze powiedzieć aby nas słyszano. Paranoja.!

Może ktoś to sprawdzić i potwierdzić? Z góry dziękuję :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Marcin
    TO że lag przy odblokowaniu występuję nadal to już kilka osób potwierdziło, a może ktoś sprawdzić czy nadal występuje lag przy odbieraniu połączeń? Teraz przed chwilą ktoś do mnie dzwonił, no i przeciągnąłem pasek w prawo, po czym na sek zlagował, zatrzymał się i dopiero do dłuższej sekundzie załapał rozmowę (zielone tło) i jakieś trzaśnięcie w słuchawce było, poza tym póki się nie pojawi to zielone tło to nikt nas nie usłyszy, bo odruchowo odbieram i od razu mówię słucham ale tego nie słychać bo Samsung uraczył nas tym lagiem, że trzeba raz jeszcze powiedzieć aby nas słyszano. Paranoja.!

Może ktoś to sprawdzić i potwierdzić? Z góry dziękuję :)

U mnie nic takiego nie występuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zauwazylem jedna denerwujaca rzecz -mianowicie pierwsze uruchomienie kontaktow trwa dosc dlugo. Jestem ciekaw jak bylo na romach 2.3.3 bo noe pamietam.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi