Skocz do zawartości
Cycero

[ROM] XXKG1 - android 2.3.4!

Rekomendowane odpowiedzi

Gaspar

Tego akurat soft faktycznie nie podaje :( Można podeprzeć się informacjami na Samfirmware.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mastefix
    Skusiłem się i w końcu zainstalowałem nie widzę znaczących zmian, jak było opóźnienie przy odblokowaniu tak jest, to samo przy odbiorze telefonu jest 1 sekundowa cisza (lag) po odebraniu...

kolego co Ty tak z tym lagiem walczysz?? olej to:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie po to kupowałem telefon, aby lagował gdziekolwiek. Nie trawię zwolnień i wszelkich lagów, a w takim telefonie to nie dopuszczalne. To że jest to smartphone to niech spełnia poprawnie rolę telefonu, a nie laguje przy odbieraniu i trzeba dwa razy powtarzać aby ktoś nas usłyszał. Pamiętam w SGSI też na którymś sofcie była ta cisza po odebraniu, później naprawili. Jak widać nie uczą się na błędach. Do odblokowywania trochę przywykłem, na 2.3.4 jakby trochę szybciej załapywał ale jeszcze i tak daleko od ideału.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Marcin
    Nie po to kupowałem telefon, aby lagował gdziekolwiek. Nie trawię zwolnień i wszelkich lagów, a w takim telefonie to nie dopuszczalne. To że jest to smartphone to niech spełnia poprawnie rolę telefonu, a nie laguje przy odbieraniu i trzeba dwa razy powtarzać aby ktoś nas usłyszał. Pamiętam w SGSI też na którymś sofcie była ta cisza po odebraniu, później naprawili. Jak widać nie uczą się na błędach. Do odblokowywania trochę przywykłem, na 2.3.4 jakby trochę szybciej załapywał ale jeszcze i tak daleko od ideału.

Oddaj do serwisu bo mi nic nie laguje

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gaspar

Popieram spostrzeżenia @madhunt3r - lag wybudzania jest na SGS2 i tyle, serwis w niczym nie pomoże! Skoro fon podłączony pod zasilanie (ładowarka, albo kabel USB) reaguje na power button i home button natychmiast, a w innych przypadkach ma ok sekundowy lag, to jest to naprawdę problem do rozwiązania przez Samsunga, albo jakiegoś łebskiego developera!! Nie powinno takie coś mieć miejsca w flagowym modelu, jakim niewątpliwie jest Galaxy S 2...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Oddaj do serwisu bo mi nic nie laguje

Chyba żartujesz do serwisu i co mi tam wgraja 4.0 Androida którego nie ma? To że u Ciebie nie ma to nie oznacza że u innych też nie ma połowa osób tu to ma jak i na xda, a może po prostu tego nie zauważasz. Ja jestem wyczulony na wszelkie zwolnienia i wyłapuje wszystko, taki telefon ma działać a nie że coś jest nie tak.

Wspomniany lag odblokowania jest dobrze złapany tu:

Na 2.3.4 fakt jest dużo mniejszy wydaje się niż był, ale jest. Bardziej mnie teraz irytuje cisza po odebraniu połączenia. Kto nie miał na SGS I tego to nie będzie wiedział dokładnie o co chodzi. Po prostu to występuję i to jest problem softowy raczej tak jak miało to miejsce na SGS I 2.3.2 miał zaś 2.3.3 już nie, ale w przypadku samsunga z każda nast aktualizacją ponownie mogą problemy się pojawiać. Ktoś wspominał po uruchomieniu telefonu że mu kontakty długo wchodzą, to fakt na 2.3.3 od razu wchodziły, tu maja zwiechę, wciskam i jest lag. Mam nadzieje ze niedogodnosci zostana naprawione w nast update. Póki co działą ten 2.3.4 poprawnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Marcin
    Chyba żartujesz do serwisu i co mi tam wgraja 4.0 Androida którego nie ma? To że u Ciebie nie ma to nie oznacza że u innych też nie ma połowa osób tu to ma jak i na xda, a może po prostu tego nie zauważasz. Ja jestem wyczulony na wszelkie zwolnienia i wyłapuje wszystko, taki telefon ma działać a nie że coś jest nie tak.

Wspomniany lag odblokowania jest dobrze złapany tu:

Na 2.3.4 fakt jest dużo mniejszy wydaje się niż był, ale jest. Bardziej mnie teraz irytuje cisza po odebraniu połączenia. Kto nie miał na SGS I tego to nie będzie wiedział dokładnie o co chodzi. Po prostu to występuję i to jest problem softowy raczej tak jak miało to miejsce na SGS I 2.3.2 miał zaś 2.3.3 już nie, ale w przypadku samsunga z każda nast aktualizacją ponownie mogą problemy się pojawiać. Ktoś wspominał po uruchomieniu telefonu że mu kontakty długo wchodzą, to fakt na 2.3.3 od razu wchodziły, tu maja zwiechę, wciskam i jest lag. Mam nadzieje ze niedogodnosci zostana naprawione w nast update. Póki co działą ten 2.3.4 poprawnie.

Ta cisze mialem na sgsie ale tu to nie wystepuje. Pamietam inne problemy na sgsach po czy nie ktorzy wnioskowali ze problem moze lerzec po stronie hardware a nie softu. Tu moze byc to samo.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To może więcej osób niech się wypowie na temat tej ciszy po odebraniu, bo jak na razie to nikt nie jest pomocny, poza djmarco83 który coś sprawdzi dla dobra sprawy ;)

Odnośnie sprawy hardware'owej raczej nie zobaczymy co inne update przyniosą, jak nic to du*a z SGS II :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Marcin

Naprawdę u mnie nic z wymienionych Twoich problemów u mnie nie występuje. Zawsze sprawdzam wszystko dokładnie. Właśnie ściągam sobie nowego DARKYego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gaspar

I znów muszę przyznać rację @madhunt3r - ktoś dzwoni, odbierasz i mówisz natychmiast po odebraniu, CZEŚĆ WACUŚ... CO SŁYCHAĆ - z drugiej strony Wacuś usłyszy prawdopodobnie tylko "CO SŁYCHAĆ".

SGS2 ma jakiegoś dziwnego laga i to potwierdzam!!

Kolejny lag jest wówczas, kiedy mamy włączony czujnik zbliżeniowy - a mianowicie, jak kończymy rozmowę, odciągamy fona od ucha, to zanim ekran coś wyświetli to znów mija jakiś czas, wyjątkowo wkurzające! Najlepiej jest chyba nie korzystać z tego czujnika podczas rozmowy...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi