Skocz do zawartości
Cycero

[ROM] XXKG1 - android 2.3.4!

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejny lag jest wówczas, kiedy mamy włączony czujnik zbliżeniowy - a mianowicie, jak kończymy rozmowę, odciągamy fona od ucha, to zanim ekran coś wyświetli to znów mija jakiś czas, wyjątkowo wkurzające! Najlepiej jest chyba nie korzystać z tego czujnika podczas rozmowy...

To też kolego, potwierdzam. Czyli to czysto softwarowy problem do naprawienia przez "speców" samsunga ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Marcin

A kiedy kupiliście swoje S2? Ja kupiłem dwa dni temu z softem KF2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miesiąc temu, jeszcze był KDD najstarszy soft. Ale od razu zaktualizowałem na najnowsze które i tak nic nie dały. No nic czekamy, aż naprawią.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gaspar

Tu nie ma znaczenia kiedy kto kupił S2 - wspomniane lagi zgłasza wielu użytkowników bez względu na soft jaki mają w swoich fonach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sp4ubw

Przed chwilą zrobiłem próbę na stockowym KG.

Telefony testowe: Motorola V3R, SE C902 no i oczywiście SGS 2. Wnioski:

- po wybraniu numeru dźwięk telefonu pojawia się od razu, równolegle z pierwszym sygnałem wybierania numeru w obu telefonach;

- po przesunięciu slidera odbioru zaczynam od razu mówić i wszystko słychać od samego początku odbioru rozmowy;

- czujnik zbliżeniowy reaguje z opóźnieniem jakiś 0.3s, czyli praktycznie niezauważalnym.

Zarówno motorola jak i sonyericsson były w trybie głośnomówiącym abym słyszał to co mówię w samsungu. Nie zaobserwowałem, żadnych opóźnień. Testy przeprowadziłem trzykrotnie na każdym telefonie. SGS 2 był w trybie 2G i w sieci Play.

Zaznaczam, że używam stockowego ROMu KG1, żadnego modyfikowanego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Marcin

Nie mam na myśli softu a datę produkcji ale, że jej nie da się sprawdzić to chciałem jakoś tak mniej więcej oszacować bo ja w dalszym ciągu podejrzewam, że jest to wina hardware a nie softu. W takim razie wytłumaczcie mi dlaczego ja nie mam tych problemów?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    diodaq

U mnie lag po odebraniu polaczenia nie wystepuje,nie mialem go ani na ke2,ke7 ani teraz na kg1.Wiem czym sie to objawia bo mialem to na ktoryms sofcie w i9000, wg.mnie problem z softem a nie hardware. Opoznienie przy odblokowywaniu faktycznie jest ale bez przesady,nie przeszkadza to wogole w uzytkowaniu tel. a juz napewno nie skresla tego modelu...

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mastefix
    To może więcej osób niech się wypowie na temat tej ciszy po odebraniu, bo jak na razie to nikt nie jest pomocny, poza djmarco83 który coś sprawdzi dla dobra sprawy ;)

Odnośnie sprawy hardware'owej raczej nie zobaczymy co inne update przyniosą, jak nic to du*a z SGS II :P

wiesz jak Łodziak ;) Łodziakowi powiem Ci jedno daj im czasu. nowa konstrukcja, nowy soft poczekamy zobaczymy. I trochę więcej dystansu do tego fajnego ale tylko urządzenia:)

serdecznie pozdrawiam

-------------------------------------------

I tak na marginesie, zapytam: czy 2.3.4 ma do wyboru wygląd skórek sms?

Edytowane przez mastefix

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    R2!

Sorki za lamerskie pytanie ale ciagle sie ucze. Czy w tym custom rom dziala push na poczcie Yahoo? Bo wgralem nie dawno poraz pierwszy customa ( innego!) i tam nie dziala mi push na poczcie z Yahoo co osobiscie mnie rozczarowalo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    diodaq

I tak na marginesie, zapytam: czy 2.3.4 ma do wyboru wygląd skórek sms?

Nie ma,można jedynie wybrać kolor tła podczas pisania.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi