Skocz do zawartości
Cycero

[ROM] XXKG1 - android 2.3.4!

Rekomendowane odpowiedzi

mastefix
    Nie ma,można jedynie wybrać kolor tła podczas pisania.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

[email protected]#a ale o co chodzi? na prawdę nie rozumiem zagrania ze strony samsunga to na prawdę fajna sprawa. liczę, że w finalnej wersji będzie ta opcja. Pierdoła ale oko cieszy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    regod

Juz na kf2 z tego co sie orientuje nie bylo skorek . Ciekawi mnie na ile beda sie roznic softy 2.3.4 oficjalny a ten z wycieku. Czy dodadza jakies poprawki czy tez bedzie to identyczny rom co kg1 z wycieku. Co do opoznienia przy odbieraniu polaczen ... Na samsungu avila rowniez u mnie wystepuje. I wczesniej na u600 tez wystepowalo... Z tym ze nie bawilem sie w jakies aktualizacje na tamtych modelach (jezeli na tamtych os sa w ogole mozliwe :P) . Z tym ze na kg 1 nie testowalem narazie opoznienia przy odbieraniu. Byc moze u mnie juz nie wystepuje. Zobacze to napisze ... Bo jakos do tej pory nie rzucilo mi sie to w .... Uszy ;-))

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Woyu

Witam mam taki problem ze nie moge wejsc w menu recovery, zainstalowalem 2.3.4 zrobilem root. Do download wchodzi normlanie a do recovery probowalem z 20 razy na kerelu darkcore i stockowym i nic :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Vasago

Moze nie do konca na temat, ale zamiast czekac z nadzieja na nowe skorki, proponuje zainstalowac Go SMS Pro i ustawic jako domyslna aplikacje ;) Po pierwsze ma znacznie wieksze mozliwosci, a po drugie mozna sobie tam ustawic kolor i wyglad kazdego elementu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z moich testów:

1. Lag przy odbieraniu nie wystąpił. Zaraz po odebraniu połączenia to co powiedziałem było usłyszane na 2 telefonie (tryb głośnomówiący)

2. lag przy odblokowaniu telefonu - jest. Liczę, ze to naprawią.

3. lag czujnika zbliżeniowego - również mam. Jest strasznie irytujący. On mi najbardziej przeszkadza. Muszą to poprawić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    1. Lag przy odbieraniu nie wystąpił. Zaraz po odebraniu połączenia to co powiedziałem było usłyszane na 2 telefonie (tryb głośnomówiący)

Może źle testujecie bo jedni mają, drudzy nie mają. Nie zaraz po odebraniu tylko w locie, ktoś dzwoni, szybko przeciągasz pasek i od razu już mówisz, zaraz po przeciągnięciu w ułamek sekundy powinien załapać aktywną rozmowę, a niestety tak się nie dzieje, dopiero po tym lagu jak zielone tło się pojawi to działa wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mgjot

Hej

Powiedzcie mi czy na 2.3.4 jak oglądacie dynamiczne filmy na youtubie w HQ to macie krótkie przerwy szarpnięcia przestoje na ułamek sekundy? Nie wiem czy to wina tego romu czy chainfire 3d które zainstalowałem.

Co o tym myślicie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Sadek

też mam tego laga i zawsze halo... halllo i za 2 razem mnie słychać irytujące

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W połączeniach mi nie laguje ale wiz chodzi jakby chciał a nie mógł. Przewijając ekrany główne mam stop-klatki - poracha.

Bateria nie trzyma dłużej. Chyba sobie coś innego zainstaluje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi