Skocz do zawartości
Cycero

[ROM] XXKG1 - android 2.3.4!

Rekomendowane odpowiedzi

Może źle testujecie bo jedni mają, drudzy nie mają. Nie zaraz po odebraniu tylko w locie, ktoś dzwoni, szybko przeciągasz pasek i od razu już mówisz, zaraz po przeciągnięciu w ułamek sekundy powinien załapać aktywną rozmowę, a niestety tak się nie dzieje, dopiero po tym lagu jak zielone tło się pojawi to działa wszystko.

Starałem, się jak najszybciej powiedzieć: "123 halo" i usłyszałem wszystko. Jeszcze jutro przetestuje b. dokładnie i dam znać jak wyszedł test.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ktoś coś poradzi na samoistnie resetujący się telefon? Zdarza się to z różną częstotliwością, czasem kilka razy na dzień, czasem w ogóle. Do tego bateria mi świruje ;/ ładuje, ładuje wyświetla komunikat 100% a po odłączeniu nagle 67% wtf?

SGS2 pochodzi z T-Mobile PL na początku miał soft albo KE2 albo KF2 już nie pamiętam i reset też raz zauważyłem. Zostawiłem wyłączony tele w pudełku po kilku dniach wyciągam go z pudła bo akurat miałem czas żeby przysiąść i porobić ustawienia pod siebie patrze i tele włączony, jakieś czary mary;/. Teraz testuje soft KG1 na kernelu codeworkx-a i dalej reset występuje. Irytuje mnie to strasznie. Nie wiem czy bawić się w wymianę telefonu na gwarancji czy jest na to inna metoda? Zółtą poświatę z lewej strony ekranu też mam. Czekam na pomocne posty ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    turzol

No to czekamy z niecierpliwością :)

Twitter

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    arturo

Witam,

wczoraj sie przesiadłem na KG1, po całodniowym użytkowaniu - lagow przy połączeniu brak, przy odblokowywaniu minimalny osobiscie mi to nie przeszkadza

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

madhunt3r - Dziś testowałem raz jeszcze i laga nie ma. Zauważyłem tez, ze jak telefon jest naładowany na max (lub podłączony do ładowarki) nie mam laga czujnika zbliżeniowego (może minimalny) i nie ma tez laga przy wybudzaniu telefonu. Ciekawe jak będzie przy XXKG2.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ma laga bo jest podłączona ładowarka, przez co telefon nie wchodzi w stan "głębokiego" uśpienia i nie jest obniżane taktowanie wtedy CPU.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Od dziś rana na KG2,

W chwili obecnej ładuję baterię aby sprawdzić jak długo przy moim użytkowaniu wytrzyma - wszystko opiszę przy kolejnym ładowaniu.

Pierwszą rzeczą, która rzuciła mi się w oczy to dostępność transferu via H+ co wcześniej było praktycznie niemożliwe.

GPS działa znakomicie, z aparatem problemów nie mam albo co do tej funkcji po prostu mam małe wymagania.

Resztę opiszę później.

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi