Skocz do zawartości
Cycero

[ROM] XXKG1 - android 2.3.4!

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

No to teraz dzięki Sekatorowi będzie jeszcze łatwiej zrobić roota :)

wystarczy przez Odina wrzucić kernel Insecure np.KF2: Download GT-I9100_XXKF2_insecure.tar for free on Filesonic.com zrobić roota za pomocą SuperOneClick 1.9.1 i wgrać stockowy kernel od Sekatora :)

---------- Post dołączono o 21:50 ---------- Poprzedni post napisano o 21:33 ----------

Link do stockowego kernela XXKG1od Intratecha z XDA: Multiupload.com - upload your files to multiple file hosting sites! HASŁO:[email protected]

I kolejny link do lagfixed browser: http://forum.xda-developers.com/attachment.php?attachmentid=649299&d=1310154198 (to jest chyba do tej wersji ficeto.bo na stockowej przeglądarce chyba nie ma lagów)

Edytowane przez xxyz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mikei

Panowie - gratulacje. Wprawdzie nowy jestem, ale nie spodziewałem się że znajdę dobre forum (no dobra, wątek) o SGS2 u ojczystym Kraju!

Dopiero zaczynam przygodę z Andkiem i chyba dobrze trafiłem z hardarwem, szczególnie jeśli tu tylu entuzjastów i zapaleńców :)

Ale żeby było ciut na temat - ten wątek - przypomina mi się mój kolega ze studiów Piła (pozdrowionka), który mając za sobą sporo doświadczenia redaktorskiego w pismach o komputerach uruchamiając swój własny portal o sprzęcie PC i okolicach (dziś pierwszy/drugi w Polsce pod względem poczytności) wymyślił testy online. Otrzymywał przedpremierowy sprzęt i w nocy kilku zapaleńców testowało, kręciło, gotowało co się dało publikując rezultaty od razu na stronie i przy okazji czerpało pomysły na kolejne recepty z komentarzy użytkowników. Ach, cóż za adrenalina. Szczególnie gdy testowany był nowy procek, ile wtedy ciekłego azotu parowało przy podkręcaniu...

Czekam z niecierpliwością na wyniki testów 2.3.4 i spieszę uzupełniać wiedzę o bogu Vikingów itd.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest SIP w standarcie i google talk z video.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest też nowy SWYPE. Oczywiście PL

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    stitoo

Ja już zauważyłem pierwszy błąd. Mianowicie kontakty się straszne długo otwierają.

Zdążyły mi się też 2 rebooty przy przeglądaniu konaków.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ja już zauważyłem pierwszy błąd. Mianowicie kontakty się straszne długo otwierają.

A jaką wersję wgrywałeś-stockową?Bo u mnie kontakty otwierają się bardzo szybko i zero rebootów przy ich przeglądaniu...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wgrałem stock i kontakty działają szybko, żadnych restartów nie odnotowałem. Na razie wszystko działa świetnie, nie mogę się tylko przyzwyczaić do nowego swype;)

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Mam pytanko otóż czy ten fw to jest update czy pełna instalacja?

Posiadam fw KF2+root i chcę przejść na KG1 bez utraty danych:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)
    Witam

Mam pytanko otóż czy ten fw to jest update czy pełna instalacja?

Posiadam fw KF2+root i chcę przejść na KG1 bez utraty danych:)

To jest pełna instalacja,z Re-Partition czyli robi wipe.Jeżeli nie chcesz utracić danych zrób sobie backup.

---------- Post dołączono o 10:24 ---------- Poprzedni post napisano o 10:23 ----------

Panowie co jest z tym plikiem do rootownia SuperOneClick v1.9.1, Kaspersky odrazu go wywala bo twierdzi że ma jakiegoś wirusa

Skanowałem go przed wrzuceniem Norton Internet Security i nie wykrył żadnego wirusa.

A możesz dać linka skąd pobrałeś ?

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=803682 -tam jest już wersja 1.9.5

------------------------

Mnie po flashu pokazał się ITV...podejrzewam,że dostali go od Włochów

Edytowane przez sp4ubw

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    stitoo
    A jaką wersję wgrywałeś-stockową?Bo u mnie kontakty otwierają się bardzo szybko i zero rebootów przy ich przeglądaniu...

Tak stockową. Usunąłem konto z FB i Skype dodałem jeszcze raz, pobrało kontakty na nowo z serwerów. Wcześniej kontakt z FB i Google były osobno, teraz są ładnie pogrupowane ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi