Skocz do zawartości
Cycero

[ROM] XXKG1 - android 2.3.4!

Rekomendowane odpowiedzi

Enlil

Ja zauwazylem ze nie ma buga przy przewijaniu przez skuchawki... :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak chłopaki sprawuje się nowy wypiek, ile wam przez noc zjadło%, podczas nie używania, wprowadza jakieś istotne zmiany ten rom, miało nie być drenowania baterii, ale póki co nic nie wiadomo.

Jedynie czytam o tym że jest nowe swype.

Właśnie zamierzam wgrac nowy rom, stoje przed tym z tematu a Batista 1.2, warto 2.3.4?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Diwad

Wgralem KF1 stocka, potem rom darky'ego, a kiedy chce wgrac stockowego kernela odin stanal na zimage:

beztytuuqba.png

Co robie zle?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moim zdaniem warto, android os nie drenuje już tak akumulatora i wszystko działa tak jak powinno.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jak chłopaki sprawuje się nowy wypiek, ile wam przez noc zjadło%, podczas nie używania, wprowadza jakieś istotne zmiany ten rom, miało nie być drenowania baterii, ale póki co nic nie wiadomo.

Jedynie czytam o tym że jest nowe swype.

Właśnie zamierzam wgrac nowy rom, stoje przed tym z tematu a Batista 1.2, warto 2.3.4?

Testowałem Batiste. Aktualnie mam ten sam rom który masz Ty w swoim profilu. Uważam że jest szybszy i lepszy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    arianpl
    Jak chłopaki sprawuje się nowy wypiek, ile wam przez noc zjadło%, podczas nie używania

Witam !!!

Mi jak na razie po 17 godzinach od wgrania nowego androida 2.3.4 i używania go do tej chwili czyli noc w spoczynku i dzień to : parę telefonów, trochę w internecie,ściągnięcie paru aplikacji i ich zainstalowanie i ogólnie zabawa z telefonem sprawdzanie nowego androida i suma sumarum zjadło mi tylko około 20% baterii tak więc jest chyba nieźle w porównaniu z poprzednim andkiem 2.3.3 :hurra:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Enlil

bylem na Thunderbolt 1.5 i na batista 1.2 i teraz testuje ten :) Jak narazie bez wiekszych uwag... :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    regod

nowy rom 2 3 4 jest ok ale ciezko na chwile obecna napisac cos wiecej na temat nowego piernika . Jak dla mnie nie zauwazylem wiekszej roznicy niz na kf2 ... moze z czasem zobacze. Ciekaw jestem jak wersja oficjalna bedzie sie roznic od tej , oraz na ile ten wyciek byl kontrolowany .. o ile byl .. bo jak sami wiecie producenci czasami tak robia zeby ludzie masowo testowali i zglaszali bledy a jak cos jest z romem nie tak to sie odcinaja od wszelkiej odpowiedzialnosci za niewlasciwe funkcjonowanie oprogramowania odpowiedzialnosci. Zglaszajcie nowe informacje na temat funkcjonalnosc nowego androida - bateria , plynnosc , poprawe bledow, nowe funkcje, dodatki . Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Artur35

Czy w aparacie dodano "ustawianie ostrości zdjęcia" ( tak jak było w SGS1) i jak zachowuje się zoom, przy filmowaniu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi