Skocz do zawartości
marcin_sk

Po backup'ie danych z jednego telefonu na drugi nie łaczy z siecią wifi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Posiadam Samsunga Galaxy SIII, Android 4.3, dopieszczony, zrootowany z kernelem Boeffla i całą masą aplikacji. Dwa dni temu wpadł mi w ręce Note II. Wgrałem do niego najnowsze oprogramowanie 4.4.2 - wifi działa, zrobiłem roota - wifi działa, ale postanowiłem wrzucić kopię danych przez CWM z SIII. Wszystko idealnie się poukładało, wszystkie aplikacje działają, nawet tapeta i ikonki są na swoim miejscu. Ustawienia aplikacji, kontakty, generalnie wszystko jest jak w SIII, z jednym małym problemem: od tego momentu nie łaczy z siecią WIFI. Samo wifi działa i się włącza, widzi listę sieci, niestety nie chce się połaczyć. Króciutko widać napis "łączenie" po czym znika i pojawia się: "zapisano, zabezpieczona". Z inetrnetem zmuszony jestem łaczyć się przez dane komórkowe :(

Note na najnowszym oprogramowaniu, z SIII przez CWM zrobiony tylko "backup data", próbowałem nawet wgrać od nowa "backup system" wczesniej zrobiony z Nota, niestety też nie pomaga.

Gdzie leży problem? Czy w niezgodności oprogramowania, czy może kernel Boeffla z SIII jakoś się gryzie ze stockowym z Nota? Co zapisuje CWM w backupie, że mimo importu jedynie "backupu danych" wifi kuleje.

Z góry dzięki za pomoc.

Edytowane przez marcin_sk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi