Skocz do zawartości
tofik177

skrypty w pythonie pisanie na kompie + testy na sdk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Chciałem sobie popisać jakieś skrypty userFrendly() dla mojego desire..

Zainstalowałem sl4a + pythona działa spoko, w pracy w wolnej chwili sobie coś klepie. Natomiast w domu chciałem robić to na komputerze więc zainstalowałem SDK Manager Eclipse oraz plugin do odpalania napisanego w eclipse programu na SDK.. W Javie działa spoko, ale na razie nie przewiduję pisania niczego w javie, niestety niewiele pamiętam z javy (jakoś nigdy mnie nie interesowała, cośtam pisałem ale to jeszcze na zajęciach parę ładnych lat temu)

No i t problem.. jak używać eclipse do pisania skryptów w pythonie i uruchamiania ich i testowania na SDK..???

Pisanie na Emulatorze w sl4a odpada gdyż strasznie muli (gdy piszę literki pojawiają się co ok sekundę jedna.. trochę bez sensu) pomimo ze komputer jest nieprzeciętny..

Czasami odpalam 3-4 sesje virtualBox'a na raz, żadna nie muli tak jak jeden emu. androida.. To normalne ??

Chyba ze znacie sposób na jakieś przyspieszenie emulatora..??

Do tego dziś po zainstalowaniu sl4a i zrestartowaniu emulatora (musiałem wyjść na trochę) nie zostały wykasowane wszystkie zainstalowane app.. zainstalowałem sl4a kolejny raz, znowu musiałem wyłączyć kompa więc wyłączyłem emulator i zwiecha.. wyskoczył dialogSpiner z komunikatem "Shuting down" i tyle nie pomagają restarty.. w kółko po wyłączeniu i włączaniu emu. tylko ten komunikat o wyłączaniu urządzenia.. nie mam już pomysłu co z tym zrobić.. chyba będę musiał od nowa instalować froyo na emu.. ??:...:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi