Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

bykumza

Najlepszy ROM/Kernel na SGS3

Jaki rom jest wg ciebie najlepszy na SGS3 ?  

951 użytkowników zagłosowało

1. 1. Jaki rom jest wg ciebie najlepszy na SGS3 ?

Rekomendowane odpowiedzi

bykumza

Myślę, że wielu userów SGS3 zastanawia się jaki custom rom wybrać - może taka ankieta im to ułatwi?

Tak więc jaki rom uważacie za najlepszy ? (pod uwagę wziąłem tylko dostępne na 1 stronie tegoż działu - najczęściej się o nich mówi).

Szczerze sam się długo zastanawiałem, który wybrać. Na początku pytałem kilka osób dlaczego używają tego a nie innego.

W sumie każdy biorący udział w ankiecie mógłby napisać dlaczego ten rom a nie inny - krótko i zwięźle.

U mnie wypadło akurat na WIECHOROM, którego używałem już kilka edycji (od v.12). Teraz akurat używam v.2 na wycieku z andka 4.2.2.

Dlaczego akurat WiechoRom?

1. Bo bateria dłużej trzyma... (przynajmniej w wersji v.13 - później nie testowałem innych romów);
    2. Bo z Wiecho65 (autorem) jest świetna komunikacja poprzez tutejsze forum;
    3. Bo jest to MEGA DOPRACOWANY rom !!!

Edytowane przez bykumza
    zapomniałem kilka żeczy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    KiVash

Ja mam "wyciek" I9300XXUFME3_XEO_WIPE_alexndr W sumie jestem zadowolony ,ale czekam na Oficjala Samsunga ,który mam nadzieję ,że będzie w tym miesiącu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lk666

do ankiety dodać należy WanamLite - najlepsza kuchnia , najlepsza od dawna .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tylko WiechoROM. Szybki, stabilny, bardzo konfigurowalny i niezawodny ROM. Testowałem wiele Romów na SGS 3 i takiego ROMu jak Wiecha nie ma pod względem niezawodności (oczywiście moim zdaniem). POLECAM!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli ktoś chce uzyskać kompromis pomiędzy maksymalną podatnością na modyfikacje a stabilnością, funkcjonalnością i przewidywalnością stocka - bardzo polecam romy od ALEXNDR

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wiecho

fajny temat i swietny pomysl, piwko dla autora leci, pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wg mnie to najlepszy to WiechoRom :) mam v16 pozatym wszystkie wersje tego romu sa bardzo dobrze dopracowane i bardzo stabilne naprawde zero problemów Wielkie uznanie dla Tworcy Romu

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Za najlepszy rom uważam Archidroida (osobiście używam v2 ale kwestia gustu) ponieważ jest super dopracowany, ewentualne błędy są naprawiane w bardzo szybkim tempie, poza tym JustArchi pomaga z rozmaitymi problemami jakie dotykają użytkowników. W 100% mogę polecić ten rom w obu wersjach.

Edytowane przez Dev77
    poprawiłem treść postu aby pasowała do poprzednich wypowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiekszość ROMów ktore testowałem, pomijając wygląd, maja jakies problemy i ja swoja opinie określam właśnie na podstawie płynności i bezawaryjności danego romu.

Na tym forum dla telefonu SGS3 przetestowalem większość popularnych ROMów i jednomyslnie stwierdzam że dla mnie i dla moich potrzeb działą najlepiej WiechoROM.

Od samego poczatku nie miałem z nim najmniejszych problemów. Najważniejsze jest to, ze gdy napotkalem jakies drobne problemy to z pozimu normalnego usera poradziłem sobie z nimi bez kłopotu.

Niestety na wiekszości miałem wieksze i mniejsze kłopoty z którymi niestety nie bylem sobie w stanie sam poradzic.

Wazna sprawa jest też, że Twórca ROMu jest dostepny z pomoca dla kazdego usera.

Polecam ten Rom bo jest wielu userów którzy nie maja czasu na zabawy w testy, a chca pracować na stabilnym romie, a Wiecha takie włąśnie są :-)

Edytowane przez Dev77
    poprawiłem post aby pasował do poprzednich wypowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Warson

W końcu ktoś pomyślał o porządnym temacie! Gratki dla Tego Pana, ale ja jeszcze się wstrzymam z Głosem bo nie przetestowałem wszystkich :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi