Skocz do zawartości
bykumza

Najlepszy ROM/Kernel na SGS3

Jaki rom jest wg ciebie najlepszy na SGS3 ?  

954 użytkowników zagłosowało

1. 1. Jaki rom jest wg ciebie najlepszy na SGS3 ?

Rekomendowane odpowiedzi

Bateria moja ma dokładnie 37 miesięcy,ale jeszcze spokojnie 2 filmy obejrze.Kernel Boeffla 7.9,Boeffla Config z Archi BC profile,dodatkowo greenify.Najlepiej zainstaluj rom i przetestuj go samemu.Pozdrawiam

Edytowane przez Muszczu
    Usuwam ogromny odstęp na końcu postu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chyba jednak zostanę przy ArchiDroidzie . Według mnie najlepszy ROM .Oparty na stocku , czyli nic się nie wysypie i raczej wszystko będzie działało prawidłowo . Ostatnio jeszcze trochę pogrzebałem w napięciach procesora i udało mi się wyciągnąć 4 i pół godziny przy włączonym ekranie , przy niespełna ponad 3 letniej baterii . Co do ROMU to ma najmniej znaczenia przy czasie baterii . Liczy się Kernel ,Częstotliwość procesora oraz napięcie jakie sobie ustawimy .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kondzi0

Za czasów kiedy jeszcze miałem S3, Archi Droid był najlepszym możliwym wyborem. Dobrze trzymał na baterii i nie lagowal jak to miało miejsce przy romie od samsunga z touchwizem.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kain

Witam,

Potrzebuje reanimować tel ojca, niestety nie jestem w stanie ogarnąć całości tych softów. Za dużo tego.

Chciałbym by telefon działał i nie zawieszał się. Najważniejsza jest bateria i działanie bluetooth. 

Bardzo bym prosił by ktoś ogarnięty podsuną jaki soft wgrać i czym. Nie musi to być najnowszy. Jeśli wszytko będzie działało, może to być nawet android w wersji 2.0

Wiem, że jest dużo tutoriali. Niestety większość zapewne przedawniona, nie wspominając o 200 stronach komentarzy i problemów które w między czasie, z kolejnymi wersjami się pojawiały.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dokładam się do pytania kolegi wyżej :) Nie zależy mi na wersji androida. Z tego co pamiętam KK jest dobry.Liczę na szybkość i stabilność, nawet kosztem nowej wersji androida. Może stary slimkat KK lub  Archidroid KK ?? Chociaż pamietam ze ostatnio były z nim jakieś problemy. A może jakiś inny czysty kitkacik ?? 

Edytowane przez matten160

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Mowca

Witam

Przypadkiem w szufladzie znalazłem mojego starego s3. tak pomyślałem aby zmienić fabryczny rom na jakiś inny. Padło na cm13 + kernel boeffla. Czy to dobry wybór? Czy może jest coś lepszego??

pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Witam wszystkich mam problem... kupiłem SGS III i mam problem z ROMem... Mój telefon działa bardzo ociężale ,widać, że oficjalny ROM mu nie służy bądź polityka SAMSUNGA robi wszystko bym zakupił najnowszy ich telefon. Czy mógłby mi ktoś polecić jakiś fajny ROM lekki, łatwy w instalacji, który nie zamulałby telefonu? Przecież nie idzie z tego w ogóle korzystać...

Pozdrawiam

Edytowane przez Camulos
    uszczegółowienie tematu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

S3 i9300, potrzebny alternatywny ROM, bezpieczny,aktualizowany i stabilny.

W tej chwili jest soft samsunga, ale już bez wsparcia samsunga :( 

Co chwila słychać o jakiś podatnościach, dziurach itp. :(

Jaki alternatywny ROM jest najpopularniejszy, bezpieczny,aktualizowany i stabilny.

Z góry dziękuje za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Mowca

Witam

Wrzucilem sobie cm13. Wszystko dziala jak powinno z wyjatkiem malych nie dociagniec typu nie pelne szpolszczenie. 

Mam takie pytanie. Czy waro zainstalowac cm14.1?? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    gonzol

Potrzebuję ożywić mojego starego S3 jako drugi służbowy telefon i poszukuję stabilnego szybkiego ROMu.

Nie ba być ładny, nie musi być na najnowszym androidzie, nie musi mieć "bajerów"

Zależy mi by był bardzo szybki, stabilny ale i za razem oszczędny dla baterii.

Możecie coś doradzić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi