Skocz do zawartości
daszek

Etui, kabura, pokrowiec do sensation

Rekomendowane odpowiedzi

daszek

Jak w temacie, interesuje mnie w co odzialiście swojego sensationa?

Ja za holibke nie mogę nic dobrze dopasować.

Kupiłem wsuwkę, ale za luźna, kupiłem kaburę na pasek, ale nie wygodna.

Najbardziej pasowałoby mi coś takiego:

4.jpg

Może ktoś coś poleci? FOTO mile widziane.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bazi

Od kilku dni używam etui Case-Mate Barely There (Link do strony producenta)

Wyróżnia się ono od innych tym, że minimalnie zwiększa gabaryty urządzenia.

Za pokrowcami nie przepadam, a w moim przypadku najczęściej telefon obrywa wypadając z rąk podczas używania lub z kolan. Poza tym telefon leży głównie na "plecach" i w tym miejscu najszybciej się wyciera.

Etui jest bardzo dobrze wykonane, choć na początku przeszkadzała mi jego dolna, dość ostra krawędź, gdyż podczas obsługi telefonu jedną ręką przetrzymuję go czasami małym palcem właśnie za dolną jego część. Teraz nauczyłem się trzymać tel bez przytrzymywania za tą krawędź ;)

getDynamicImage.aspx?path=htcsensationBT%2Dblk2%2Ejpg&w=385&h=385getDynamicImage.aspx?path=htcsensationBT%2Dblk1%2Ejpg&w=385&h=385

http://www.youtube.com/embed/0BMO6sXvZH4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    HTCFan

Napisz coś proszę o materiale, z którego jest to etui wykonane.

Czy to gumopodobny plastik, czyguma?

Jeżeli tak, to pewnie jest mały problem przy wkładaniu i wyjmowaniu z kieszeni spodni?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    htcmac

Dopisuję się do tego wątku, bo i ja myślę w co ubrać mój telefon. Po przeczytaniu różnych testów i opinii najbliżej jestem od zakupu tego cuda: HTC Sensation Tough hard case by Case-Mate Tanie nie jest, ale jak się nosi w kieszeni 2300 PLN to warto mieć pewność, że jest dobrze zabezpieczony. Co myślicie? Może ktoś używa?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bazi

Etui jest wykonane z przyjemnego w dotyku plastiku, gumopodobnego plastiku i nie jest to taki gumowany plastik, jak plecki htc.

Telefon lekko wciska się do obudowy, która bardzo ładnie do niego przylega.

Chronione są całe plecy, boki i narożniki urządzenia. Etui jest bardzo dobrze zaprojektowane i nie ma problemu z obsługą przycisków na obudowie czy z dostępem do portów.

Wspominając o chronionych bokach - na całych ich długościach obudowa minimalnie (<1mm) wystaje nad ekran, więc kładąc telefon ekranem do dołu, nie styka się on z powierzchnią :)

Doskonale rozumiem o co Ci chodzi z "problemem przy wkładaniu i wyjmowaniu z kieszeni spodni", ale z tą obudową ten objaw nie występuje.

Wybierając etui też zwróciłem uwagę na Tough hard case, ale uznałem, że to już przesada. Nie oszukujmy się, HTC Sensation najlepiej leży w dłoni bez jakiejkolwiek obudowy i bardzo nie chciałem tego zmieniać :)

Generalnie w dotychczasowo posiadanych przeze mnie telefonach nigdy nie stosowałem obudów, i gdyby nie barely there to i teraz bym zapewne się nie skusił.

Tough hard case znacznie zwiększa gabaryty i tak niemałego telefonu, więc uznałem, że sobie daruję.

Myślę, że Tough jest obudową dla osób, które narażają telefon na uszkodzenie znacznie bardziej niż przeciętni użytkownicy :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A co mówicie o czymś takim - taniocha na allegro, wygląda ok, ale do taniości jestem trochę uprzedzony....

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=Wd8Svd_kbrw]YouTube - ‪NIEZNISZCZALNY ARMOR S-SHAPE GEL CASE HTC SENSATION‬‏[/ame]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wypróbowałem i zdecydowanie mogę polecić. Nie zwiększa nadto rozmiaru tel. a chroni go w bardzo dobry sposób. Ergonomia mimo wszystko nieco ucierpi nie mniej jednak myślę ze warto.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kacpi

Też to zamówiłem na ebayu..., mam nadzieję, że się nie zawiodę ;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Też to zamówiłem na ebayu..., mam nadzieję, że się nie zawiodę ;]

za tą cenę ba nawet do 100 kilku zł nic lepszego chyba nie ma

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi