Skocz do zawartości
daszek

Etui, kabura, pokrowiec do sensation

Rekomendowane odpowiedzi

Jako, że podpowiadałem portal Ebay to pragnę zaprezentować stosowane przeze mnie obudowy nabyte właśnie na tym serwisie.

post-100215-14255702435797_thumb.jpg

Pierwsza obudowa chroni cały telefonik. Tył wykonany z elementu podobnego do matowego aluminium, środek wyłożony gumą któa zachodzi na przód telefonu po jego aplikacji w etui.

Drugi pokrowiec chroni tylko plecy telefonu a wykonany z ładnie wypolerowanej blaszki metalowej. Jest dość sztywny, solidnie trzyma telefon a przede wszystkim po polerowanej stronie, ze względu na fakturę, nie widać zarysowań, powstałych na obudowie, wskutek obijania, odkładania telefonu. Niestety słabo chroni wyświetlacz gdyź minimalnie wystaje nad poziom wyświetlacza.

Obudwa pokrowce/etui wykonane solidnie, dobrze trzymają telefon i spełniają swoją funkcję ochrony. Za ich cenę (około 15-20zł/szt) sądzę że można pokusić się o zakup takiego etui celem przetestowania i ewentualnej dalszej odsprzedaży (przy niezadowoleniu bądź niespełnianiu własnych, założonych kryteriów), ze względu na brak takich pokrowców na naszym, polskim rynku.

W razie jakichkolwiek pytań odnośnie powyższych obudów chętnie odpowiem.

Pozdrawiam

post-100215-14255702429959_thumb.jpg

post-100215-14255702431287_thumb.jpg

post-100215-14255702432469_thumb.jpg

post-100215-14255702433591_thumb.jpg

post-100215-14255702434691_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolego to co pokazałeś jest całe gumowe. Wygląda ciekawie, firma dość znana, ale nie wiem jak to w rzeczywistości będzie się prezentować na telefonie. Ogólnie testowałem "polskie" gumowe pokrowce na sensacje i był jeden problem, jakość ich przylegania do telefonu zostawiała wiele do życzenia. Tył w miarę przylegał ale boki i te części zachodzące na przód telefonu (te małe paski wokół wyświetlacza) wcale nie wyglądały jak na zdjęciach tylko niestety odstawały. Drugim niedociągnięciem"polskich" pokrowców było że ta odstająca część z przodu telefonu powodowała bardzo łątwy sposób ściągnięcia obudowy mimo iż użytkownik tego nie chciał.

Możesz zamówić i sprawdzić bo firma jest dość znana z produkcji dobrych etui na telefony.

Jedną z lepszych i na pewno bardzo dobrze wykonanych (bez odstających części, ślizgających się elementów itp) jest firma INCIPIO. Tylko niestety to nie ta cena, gdyż dedykowany pokrowiec do Sensacji od INCIPIO kosztuje 25$ z wysyłką do polski.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Karloz

Witajcie ja tez chcialem sie dolaczyc, ja dopiero zakupie htc ale juz wczesniej poszukalem sobie pokrowca na allegro co powiecie na to: Pokrowiec HTC Sensation G14 + GRATIS (2093643198) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. z wygladu ladne ale czy praktyczne i czy nie dziadostwo?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja mam to:

Etui futerał pokrowiec HTC Sensation G14 - SILIKON (2100485040) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

i sprawdza sie bardzo dobrze nic nie trzeszczy itp.. telefon sie trzyma w rece duzoo lepiej niz bez nic sie nie slizga i cena dobra tez

Edytowane przez Smogg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lucek

Po tygodniu użytkowania wyszły pewne wady...

Czy silikonowe case pogarszają pracę radia/WiFi/bluetooth? Czy w ogóle Ten problem został rozwiązany?

Wysłane z mojego HTC Sensation Z710e za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Litera

Witam, niedawno stałem się szczęśliwym posiadaczem Sensation'a i zaczynam powoli szukać jakiegoś dobrej jakości futerału na telefon. Zależy mi głównie na jakości, wykonaniu, dopasowaniu dlatego mogę dopłacić troszkę więcej do czegoś lepszego. Brałem pod uwagę:

Case-Mate - Barely There Czarny - HTC Sensation

lub

PO-S550 - Etui Desire HD/HD7/Incredible/Sensation

Są to dwa różne pokrowce, zastanawiam się który z nich będzie lepszy, zależy mi na ochronie gdy noszę go w kieszeni więc przemawia ten pierwszy jednak przydało by się też trochę pewniej trzymać go w ręce a tutaj już przeważa pierwszy. Czy ktoś z Was korzysta z któregoś z nich i może się wypowiedzieć jak to z nimi jest w praktyce?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Smogg

PO-S550 nie jest pokrowcem dedykowany dla Sensation. Z racji rozmiarów tego telefonu po bokach są luzy, a wzdłuż wystaje.

Dla Sensacji powstał PO-S621 i w tym pokrowcu siedzi pewnie (choć nie ma problemów z wyjmowaniem).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Problem jest taki że z czasem jak często nie ściągasz jej to gromadzą się tam różne twarde drobinki które rysują i odciskają się na obudowie. Według mnie lepsza jest ta typu MESH.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi