Skocz do zawartości
daszek

Etui, kabura, pokrowiec do sensation

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli zastanawiacie sie nad pokrowcem typu silokonowego to nie zawracajcie sobie głowy jakimiś tanimi podróbkami. Ja kupiłem oryginalny pokrowiec HTC TP C620 Etui plastikowe HTC Sensation cena ok 41 zł leży idealnie a jakość wykonania bije pozostałe nagłowę :0.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wczoraj zamówiłem coś takiego:

CM-GELLI-HTC-SENS-BLU-2.jpg

Cena to 10 funtów. Jak przyjdzie to wrzucę zdjęcia i napiszę, jak się sprawuje :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Od dwóch tygodni, kiedy to nadszedł kres drogi życiowej mojej dotychczasowej "skarpety", noszę mojego Sensationka w skarpecie PO-S621 - link do zdjęcia i sklepu.

Powiem tak - w dotyku jest dużo milsze, niż wydaje się na zdjęciach. Telefon łatwo wchodzi i łatwo wychodzi od samego początku. Oczywiście też nie za łatwo - nie wypada. Ale wspominam o tym z tego powodu, że etui dołączone do HD2 nie dawało mi tego komfortu do czasu w którym go trochę nie rozepchałem.

Nigdy nie byłem zwolennikiem sylikonowych/gumowych case'ów do telefonów. W moim odczuciu znacząco obniżają komfort pracy z słuchawką. A jeśli ma się pecha, to i telefon spadnie akurat wyświetlaczem na róg krawężnika i case na nic się nie zda.

Lucku, zastanów się jak będziesz używał słuchawki. Jeśli ma to być dzwonienie, noszenie w kieszeni, leżenie na biurku... to być może się to jednak nie opłaca, a lepiej zainwestować w mniej inwazyjną "skarpetę".

Mam kilka pytań:

1. Futerał jest sztywny czy miękki ?

Czym jest wyłożony w środku ? To interesuje mnie w szczególności bo miałem zły doświadczenia z pewnym futerałem.

Do tej pory z Desire używałem "zamszowy" futerał Bugatti, spisywał se bardzo dobrze, dlatego do Sensation też kupiłem Bugatti tyle że większy i jak się później okazało z inną wyściółką.

W efekcie po paru tygodnach na tylnej klapce mam przebarwienia i efekt "vintage" :|

2. Ten futerał (mam nadzieję) nie barwi ?

3. Widzę też, że z przodu odsłonięty jest róg z diodą, naraża to telefon w tym miejscu na jakieś ścieranie, otarcia itp ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Smogg

1. Miękki, przyjemny w dotyku. Wyłożony jest śliskim w dotyku materiałem - zewnętrzna, "podziurkowana" warstwa skóry nie ma kontaktu z telefonem. Materiał-wyściółka pozbawiony jest dziur (jak zresztą widać na zdjęciach, ale wolałem to podkreślić ;)). Dzięki temu nie następuje efekt "przysysania" się telefonu do skóry, jak to miał w zwyczaju HD2 w oryginalnym etui (trzeba było je rozepchać, aby móc łatwo wyciągnąć telefon, tutaj nie ma takiego problemu).

2. Nie, nie barwi... a przynajmniej nie mój (innych komentarzy, aby barwił też nie widziałem).

3. To, który róg jest odsłonięty zależy od tego jak wsadzisz telefon. Ja jestem przyzwyczajony wkładać telefon przyciskiem power w dół etui (przez to nie naciskam go przypadkowo wyszukując telefonu w kieszeni) i nie mam przypadkowego podświetlenia (jak miałem Froyo uchroniło mnie to przed przypadkowymi telefonami - za łatwo odblokowywało się tamten ekran, o ile nie ustawiło się dodatkowych zabezpieczeń).

Nie wystaje też tego telefonu tak dużo, jak można przypuszczać ze zdjęć, poniżej umieszczam zdjęcie tego rogu:

scaled.php?server=854&filename=sensationetui.jpg&res=crop

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pokrowiec już dostałem. Jutro, znaczy się dzisiaj, ale trochę później wkleję foty i opiszę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo przepraszam, ale nie miałem czasu za bardzo. Wrzucam teraz:

p5250227k.jpg

p5250226.jpg

p5250225.jpg

p5250224.jpg

p5250223.jpg

p5250222.jpg

p5250221.jpg

p5250215.jpg

p5250214.jpg

p5250213.jpg

Jak widać - pokrowiec wart swojej ceny. Świetnie dopasowany, nie wyślizguje się z dłoni...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jezu ale kloc!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja kupiłem sobie z fossila ostatnio pokrowiec, w środku zamsz a na zewnątrz materiał. W tkmaxx za 40zl

Wysłane z mojego Sensation za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi