Skocz do zawartości
daszek

Etui, kabura, pokrowiec do sensation

Rekomendowane odpowiedzi

lucek

Poproszę o foto. W warszawskim tkmaxx?

Edit:

Dziś zakupiłem upatrzony od dawna Case Mate który ostał się w ilość 3 na Amazonie.

Zakupiłem też 1 dla dziewczyny na HTC Desire HD. Jak dotrą pochwalę drobną foto-relacją.

Wysyłane z mojego HTC Sensation Z710e za pomocą Tapatalk 2

Edytowane przez lucek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Noszę się z zamiarem kupna case'a do sensation i wacham się pomiędzy trzema modelami:

-Otterbox - plusem jest folia na wyświetlacz, minusem zaślepka na wejście słuchawkowe którego używam często (chociaż to można zawsze wyciąć)

-Case Mate Tough - w sumie minus jedynie taki, że nie dają folii

-Ballistic - podoba mi się najbardziej z nich wszystkich ale nie wiem jak się ma jakościowo do pozostałych dwóch. no i też bez folii.

folię dokupiłbym osobno, ale ta z otterboxa wydaje mi się, że będzie najlepsza jakościowo i nie wiem jaka była by dobra alternatywa dla niej.

Co byście wzięli? Dodam tylko, że pracuję w branży budowlanej i ryzyko uszkodzeń mechanicznych jest naprawdę spore (póki co 2 miesiące udało się przetrwać bezwypadkowo, ale nie łudzę się, że będzie tak w nieskończoność. Ew. może jest jeszcze jakiś model o którym nie wiem a jest jeszcze lepszy? Cena nie gra roli.

Widziałem już Seidio, Trident i Monaco Metal Case ale nie podchodzą mi. Dwie pierwsze wydają się kiepskie a Monaco chyba nie jest do dostania w PL.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    casoni
    Napisano (edytowane)

@up:

Ja mam Case-Mate Tough Hybrid i bardzo sobie chwalę. Folię mam ZAGG Invisible Shield i też jest bardzo dobra - idealnie przylega i montaż jest łatwy ponieważ trzeba wyświetlacz spryskać dołączonym płynem i naklejając ją można ją przesuwać po ekranie żeby dopasować i dopiero potem przeciągnąć "łopatką" po folii w celu pozbycia się pęcherzyków powietrza i nadmiaru płynu. Z czystym sumieniem mogę folię i obudowę polecić. Jak coś mogę podesłać zdjęcia jak to wygląda na telefonie

Edytowane przez Smogg
    Nie ma potrzeby cytowania posta, na którego bezpośrednio odpowiadamy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki za odpowiedź. Chętnie przeczytałbym opinię użytkownika Ballistic, ale przeczytałem cały temat i nie zauważyłem żeby ktoś takową posiadał.

Case Mate Tough niewątpliwie wykonanie ma na bardzo wysokim poziomie, ale szczerze mówiąc nie podchodzi mi jej wygląd oraz to że całe plecy są "antypoślizgowe" bo już widzę jak będę się wnerwiał przy wyciąganiu telefonu z kieszeni spodni (o kieszeni w ubraniu roboczym nie wspominając, bo jest 2x mniejsza. Głównie z tego powodu moim faworytem jest Otterbox. Ballistic, myślę, że będzie pomiędzy nimi w tej kwestii.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    casoni
    Dzięki za odpowiedź. Chętnie przeczytałbym opinię użytkownika Ballistic, ale przeczytałem cały temat i nie zauważyłem żeby ktoś takową posiadał.

Case Mate Tough niewątpliwie wykonanie ma na bardzo wysokim poziomie, ale szczerze mówiąc nie podchodzi mi jej wygląd oraz to że całe plecy są "antypoślizgowe" bo już widzę jak będę się wnerwiał przy wyciąganiu telefonu z kieszeni spodni (o kieszeni w ubraniu roboczym nie wspominając, bo jest 2x mniejsza. Głównie z tego powodu moim faworytem jest Otterbox. Ballistic, myślę, że będzie pomiędzy nimi w tej kwestii.

Ja również noszę telefonik w kieszeni w spodniach i nie mam problemów z wyciąganiem. Jedyny mankament to, że przyklejają się drobinki brudu do tej części gumowej, ale wystarczy przetrzeć palcem.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ptaku

Polecam Case Mate która chroni boki i tył telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ten barely jakoś średnio mnie interesuje... jeśli chodzi o ochronę przed upadkiem to nie wydaje się zbyt pewny. Naprawdę nikt nie ma zaproponowanego przeze mnie wyżej pokrowca?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dario

dla potomności, polecam case

HTC Sensation 4G Cases // OtterBox.com

nie jest to tania rzecz ale mój telefon zaliczył już niejeden upadek w tym z prawie 2m na płytki. działa jak należy :)

może oprócz gps, ale nadal nie wiem czy to upadki czy sam się zepsuł :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi