Skocz do zawartości
daszek

Etui, kabura, pokrowiec do sensation

Rekomendowane odpowiedzi

Zdecydowałem się jednak na zakup Case-mate Smooth, jak tylko dojdzie zedytuje post i zdam jaką małą recenzje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    matiEX

Stoję właśnie przed wyborem etui do mojej sensacji i zastanawiam się co wybrać, chciałbym coś co praktycznie nie zmieni rozmiarów telefonu i żeby wygodnie wyjmowało się go z kieszeni. Początkowo myślałem o case mate barely there, ale obawiam się odstajacyh narożników i teraz zastanawiam się nad HTC tp - c620 czy ktoś również miał podobne wątpliwości z wyborem i mógłby podzielić się opinią co wybrał i dlaczego? Dodatkowo chciałem zamówić oryginalną folię na ekran, na HTC Desire Z sprawowała się super, montaż również był bezproblemowy ale tam ekran był płaski, czy ktoś może użytkuje taką folię i może podzielić się opinią o eksploatacji i montażu?

Wysyłane z mojego HTC Sensation Z710e za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Będę pierwszy :D

Ja wybrałem gel case mate. Miękka guma. Telefon jak upadnie, to jest odpowiednio amortyzowany. Nie wpływa to zbytnio na wielkość telefonu.

Folia..., raz udało mi się trafić na oryginalną, która była naklejana na cały ekran. Z montażem nie było żadnego problemu. Folia nałożyła się idealnie (na wcześniejszych stronach masz moje zdjęcia). Ostatnio kupiłem 3 opakowania, to każda z tych 6 folii nie zakrywa rogów ekranu, mimo, że to oryginalna folia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    LocDog

Mam coś takiego dla samsunga i po pewnym czasie niestety skóra się rozciąga i już praktycznie zero trzymania. Wypada.

UnoSardinia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam oryginał i tez się rozciąga, taki typ niestety

Sent from my HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e using Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja kupiłem coś takiego (nie z tej aukcji) i jestem bardzo zadowolony: WSUWKA ETUI FUTERAŁ HTC SENSATION XL / ONE X (2780628366) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Telefon nie wypada, ładnie wchodzi i wychodzi. Miałem takie przy Galaxy ACE i jak mi upadł (parę razy :P) to i tak nic mu się nie stało.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po 9 miesięcznym używaniu combo mesh, stwierdzam złamanie dolnej części.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pod tym względem polecam Krusell'a, wieczysta gwarancja, po zgłoszeniu na stronie w ciągu bodajże 2 dni dostałem ze Szwecji nowiutki futerał bez potrzeby oddania starego - wystarczyło zdjęcie uszkodzonego elementu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dopisuję się do tego wątku, bo i ja myślę w co ubrać mój telefon. Po przeczytaniu różnych testów i opinii najbliżej jestem od zakupu tego cuda: HTC Sensation Tough hard case by Case-Mate Tanie nie jest, ale jak się nosi w kieszeni 2300 PLN to warto mieć pewność, że jest dobrze zabezpieczony. Co myślicie? Może ktoś używa?

Ja mam ten case, trochę ciężki ale...nizeniszczalny. Sprawdza sie idealnie że względu na moja pracę. A tel pasuje bardzo dobrze. Polecam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi