Skocz do zawartości
daszek

Etui, kabura, pokrowiec do sensation

Rekomendowane odpowiedzi

Ale już po wyjęciu z etui nie chroni przed upadkiem :/ ja mam takie coś na Desire i tak nie pomogło przed uszkodzeniem obudowy, jak ci wypadnie to może spaść na górną krawędź która nie jest chroniona i bania, na bank coś się porysuje, odkształci. Tak jak w moim przypadku. Wg mnie ten casme mate tough hybrid jest najlepszym rozwiązaniem zabezpieczającym fona przed urazami po upadku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wyciagam telefon tylko wtedy kiedy potrzebuje. Zawsze calość siedzi w kieszeni. Nie bedzie przypadku zeby mi wyleciał. ;) chyba, że rąbnie we mnie auto ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nigdy nie mów nigdy ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W załączeniu zdjęcie telefonu w C-M Tough.

Jak dla mnie, w ręce leży wygodniej i jeszcze pewniej niż przedtem, do wyglądu też nie mam zastrzeżeń.

post-72719-14255698708786_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli możesz pokaż też plecki ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Kacpi

Dzisiaj dostałem ten swój "tani pokrowiec". Mam go w rękach. Miły w dotyku, po nawet mocnym ściśnięciu wraca do pierwotnego kształtu. Wygląda, jak dla mnie super. Wieczorem będę miał telefon, więc jutro może zrobię zdjęcia jak to wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    W załączeniu zdjęcie telefonu w C-M Tough.

Jak dla mnie, w ręce leży wygodniej i jeszcze pewniej niż przedtem, do wyglądu też nie mam zastrzeżeń.

wg mnie - a oglądałem to w sklepie zwiększa rozmiar telefonu - niestety, a ta guma... po prostu estetycznie nie do przełknięcia....:/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kupiłem kaburkę na pasek i chciałem kolegów ostrzec przez takim rozwiązaniem. Najczęściej jest to barwiona skóra nieimpregnowana wewnątrz, co powoduje, że tylna klapka się farbuje od tej skóry.

Niestety, chciałem szybko i tanio, teraz wiem że nie warto. No chyba, że wewnątrz jest alkantara...

post-79363-14255698714985_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kup to co ja kilka postów wyżej. Kilka dni używam i żadnych przebarwień, problemów typu wyleciał telefon czy rys od materiału użytego w pokrowcu. Jak dla mnie idealny. Te gumowe plecki do mnie nie przemawiają. Jak wyciągam telefon z etui to widze cały i cały czuje a w tych gumkach to wiecie... tak jak z tymi innymi gumkami ;>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Używam Case Mate Safe - bardzo wygodna, delikatnie powiększa gabaryty telefonu przy czym ochrona według mnie jest wystarczająca - delikatniejsza wersja modelu Tough, a na pewno lepsza od modelu Barely There która nie chroni góry i dołu słuchawki.

Zainteresowanych pokrowcami typu etui polecam model HTC Meteor, oryginalny produkt HTC.

Edytowane przez griellwe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi