Skocz do zawartości
daszek

Etui, kabura, pokrowiec do sensation

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ktoś chce kupić kaburę na pasek to polecam niemiecką firmę Bugatti. Jakość wykonania rewelacja. Skórka najwyższej klasy. Krussel nawet nie ma się co porównywać. Telefon wkłada się do niej pionowo ale ma obracany zaczep więc może też być mocowana na pasku poziomo.

Dopasowanie do telefonu idealne. Nawet aż za bardzo. Dopiero po kilkunastu wlozeniach skórka się minimalnie rozciagneła i teraz telefon może ma w niej z pół milimetra luzu.

Krussel dedykowany do HTC Hero sprawia wrażenie większego niż Bugatti do Sensation.

Cena na allegro to około 90 zł więc nie jest tania ale naprawdę warto.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W niektórych Bugatti na bokach - wewnatrza u góry jest źle wrównana skóra od której z czasem może porysować się bok obudowy. Najbardziej narażony na uszczerbek jest volume rocker. Sprawdziłem w 5 modelach w MediaMarkt i zawsze to samo sie działo. Strasznie się telefon ocierał i zostawały małe ślady - z czasem z tego może po prostu odejść kolor.

Sprawdzajcie przed zakupem jak telefon wam wchodzi i wychodzi. Teoretycznie nie można otwierać opakowań. Ale możecie poprosić obsługe, żeby wam otowrzyli. Albo samemu, jeśli wiecie, że nikt tego nie zauważy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Dexter

Też miałem Bugatti na nokii 5800 i środek byl źle wykończony w wyniku czego porysowal mi obudowę.

Wysłano z HTC Sensation Z710e z użyciem Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    radam5

Witam,

A jak się mają zapięcia w kaburach te magnetyczne na działanie telefonu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Witam,

A jak się mają zapięcia w kaburach te magnetyczne na działanie telefonu?

Mam nie zapięcie co magnetyczny suwak. Nie zauważyłem nic negatywnego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.

Stałem się szczęśliwym posiadaczem etui Case- Mate Etui Ochronne Case-Mate Tough HTC Z710E Sensation (1782640737) - Aukcje internetowe Allegro i stwierdzam, że jest warte swojej ceny. Dopasowanie do telefonu jest niemal perfekcyjne, przycisk włączenia i regulacja głośności pasują idealnie, a nawet chodzą lepiej :). Dojście do micro usb i wejścia słuchawkowego bardzo dobre. Telefon trzyma się pewnie i wygodnie w dłoni. Materiały z jakich jest wykonany widać, że są wysokiej jakości.

Podobne miałem kiedyś na Iphonie, telefon wtedy lądował na wszystkim i nic się nie działo. Sensation jeszcze nigdzie nie lądował zbytnio ale wydaje mi się, że będzie równie mocno i dobrze chronił.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gudio

Dedykowany? W każdym razie nie zakrywa całego HTC - osobiście tego bym nie zakupił.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moim poprzednim telefonem był Magic, i do niego używałem Etui dostarczonego przez producenta. Przez prawie całe dwa lata użytkowania etui dobrze się sprawowało, lecz nie chroniło telefonu po wyjęciu, co zaowocowało otarciem obudowy po upadku. Dlatego teraz zdecydowałem się na Case Mate Tough. Dzisiaj zakupiłem tak więc jutro lub pojutrze powinno do mnie dotrzeć. Zobaczymy czy będę w stanie przyzwyczaić się do powiększonego rozmiaru i tak już dużego telefonu. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po przygodach z chińskimi etui, typu:

post-19663-14255699130866_thumb.jpg

(raczej nie polecam - choć panów raczej nie posądzałabym o połaszenie się na coś takiego :P - są dość grube, warstwa z wzorkiem obłazi, przyciski marnie chodzą, a otwór przy gnieździe usb trzeba docinać, bo kabel się nie mieści ;))

zanabyłam sobie takie cudo:

sensation%20gelli%20blistr.jpgsensation%20gelli4.jpg

i muszę powiedzieć, ze nie bez powodu marka cieszy się taką renomą. Świetna jakość, wszystko idealnie dopasowane, powiększenie gabarytów telefonu nie jest jakieś znacząco odczuwalne a telefon zdecydowanie pewniej leży w łapie. No i świetnie wygląda, ale to - jak wiadomo - jest kwestią dyskusyjną i indywidualną ;).

Co mogę stwierdzić - warto jednak dopłacić, bo różnica w wykonaniu i funkcjonalności jest znacząca.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi