Skocz do zawartości
daszek

Etui, kabura, pokrowiec do sensation

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zakupiłem coś takiego:

White TPU Gel Case Screen Protector for HTC Sensation | eBay

tylko trochę taniej. Po miesiącu użytkowania pokrowiec zrobił się lekko żółtawy, a na rogach szarawy. Bardzo psuje to wygląd, chociaż widać to tylko w mocnym (słonecznym) świetle.

Kilka zdjęć:

p8180095.jpg

p8180094.jpg

p8180093.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Z w. w. powodów zamówiłem coś takiego:

HTC Sensation Twill Design Gel Cover Case + Clear Film | eBay

Zobaczymy, jak będzie się sprawować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzisiaj otrzymałem mojego Case Mate Tough i muszę przyznać, że jest bardzo dobrze dopasowane. Nic nie odstaje, nie odczuwam też dyskomfortu z powodu zwiększenia rozmiaru telefonu. Z czystym sumieniem mogę polecić każdemu. Niestety jest i mankament, telefon obleczony w ten pokrowiec nie czepia się mojej podkładki Gecko.

Wysłane z HTC Sensation

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zico

Zaopatrzyłem się w coś takiego, elegancki wygląd, wykonanie ze skóry no i jak dla mnie łatwość użytkowania. Dużym plusem jest to że produkt dedykowany przez HTC - przerabiałem dużo nieoryginalnych akcesorii i wszystko zależy od ceny ale szału z wykonaniem nigdy nie było.

post-80566-14255699211187_thumb.jpg

post-80566-14255699210537_thumb.jpg

post-80566-14255699210879_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Zaopatrzyłem się w coś takiego, elegancki wygląd, wykonanie ze skóry no i jak dla mnie łatwość użytkowania. Dużym plusem jest to że produkt dedykowany przez HTC - przerabiałem dużo nieoryginalnych akcesorii i wszystko zależy od ceny ale szału z wykonaniem nigdy nie było.

[ATTACH=CONFIG]5348[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]5349[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]5350[/ATTACH]

To samo ja mam, post na początku tematu ;) po miesiącu widoczne zarysowania ale daje rade ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zico
    To samo ja mam, post na początku tematu ;) po miesiącu widoczne zarysowania ale daje rade ;)

madtrexx w którym miejscu masz zarysowania ? środek jest wykończony przyjemnie wyglądającym materiałem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    zico
    Miałem na myśli zarysowania futerału - wierzchniej warstwy ;) Telefon bardzo dobrze siedzi i ma się bardzo dobrze :)

Przez moment myślałem że pokrowiec rysuje telefon :pokerface: Rysowanie pokrowca jak najbardziej mi nie przeszkadza, po to jest - najwyżej kupi się nowy.

Z drugiej strony jest coś co tygryski lubią najbardziej czyli Gorilla Glass, będąc przy ekranie jakie macie doświadczenia z jego ewentualnym rysowaniem się ?

Czy ktoś odważył się jak to pokazują na filmach sprawdzić gwoździa ? :DD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sprawdziłem. ;) Klucz. Nic. Ale małych rysek od futerału wole nie ryzykować, dlatego po testach od razu poleciała folia :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rozmawiałem ostatnio z wujkiem, który jest posiadaczem Samsunga Galaxy S II. Mówił, że nie będzie kupował folii, bo jest Gorilla i nie ma prawa się zarysować. Po miesiącu pojawiły się małe ryski. Telefon był noszony w kieszeni spodni "bez sąsiadów", czyli żadnych kluczy, itp.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Asag

Czy ten futerał Case Mate o którym piszecie to coś takiego?

CASE-MATE HYBRID Tough Rubber Case HTC SENSATION (1795802685) - Aukcje internetowe Allegro

I co do folii to polecacie jakąś konkretną? Bo na allegro straszny rozrzut cenowy (od około 7 do nawet 60 złotych) i nie mam pojęcia co wybrać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi