Skocz do zawartości
budzikus

Używany smartfon do 600 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Chce się przesiąść z mojej Lumi 920. Póki co mam dość mobilnych okienek dlatego też pomyślałem o Androidzie. Moje wymagania co do telefonu są następujące:

-dobry ekran (max 5 cali, dobra rozdzielczość), dobre kąty widzenia

-płynność!! (żeby nic nie zacinało i się nie zawieszało to aspekt najważniejszy w moim wyborze)

-telefon głównie będzie przeznaczony do rozmów, smsy, muzyka (używam spotify więc chciałbym, żeby działał płynnie), internet, facebook. Gry sporadycznie (i mało wymagające)

-aparat foto w miarę dobrej jakości

-jak najlepsza jakość wykonania telefonu (coś a'la nokia lumia 920), nie żaden plastik trzeszczący

-wbudowana pamięc telefonu to w najgorszym przypadku 8 gb (wolałbym 16 gb)

Tak jak już pisałem chodzi mi o to, że telefon ma być szybki a zarazem płynny. Żadne nfc czy air gesture mnie nie interesuje bo i tak nie będe używał.

Rozglądałem się i jakoś wpadł mi w oko HTC One X. Co prawda już jest stary ale czytałem bardzo pozytywne opinie.

Do samsungów jakoś nie jestem przekonany głównie przez wykonanie.

Czytałem dobre opinie o Motorli moto G 2 generacji. oglądałem ten telefon i muszę się przyznać, że nie spodziewałem się, że motorola robi tak dobre telefony! Jakość wykonania na pierwszy rzut oka wydawała się bardzo dobra. Ogólnie zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie i za cene 700 zł bym miał nówke.

Tylko jak ze wsparciem telefonu? Chodzi mi o jakieś popierdółki czyli etui, folie itp. Jak ze wsparciem na XDA? I czy Moto g2 dostannie Androida Lollipop?

Czekam na propozycje i z góry dziękuje za odpowiedzi :)

Edytowane przez budzikus

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    saint66

Moto G2 nd Gen jest niezłym smartfonem 4-ro rdzeniowy procesor bateria też nienajgorsza, aparat robi lepsze zdjęcia niż te we wcześniejszych modelach dwa głośniki z przodu i android Lollipop już jest

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No właśnie czytam opinie i recenzje i bardzo chwalą telefon w stosunku jakości do ceny. O to super że jest już update do Lollipop :) A jak z dźwiękiem na słuchawkach?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tylko nieźle, ale jak jesteś melomanem skakać pod niebo niestety nie będziesz.

Chyba wolę przeglądarkę - #tapatalk ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakimś super melomanem nie jestem. Ważne, żeby w miarę głośno i czysto grało. Equalizer mi jest zbędny. A jak z akcesoriami na polskim rynku i ze wsparciem ze strony XDA? I czy ewentualnie jest jakiś podobny telefon co do Moto G2?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przepraszam, że pod postem postem ale co powiecie o tej aukcji? http://allegro.pl/bialy-htc-one-x-w-super-stanie-dystrybucja-pl-i5162591123.html

Wygląd telefony spoko, widac, że instrukcja itp jest po polsku a na wyświetlaczu jeszcze widac, że ma branding t mobile.

Jeszcze kwestia ceny. Drogo czy w sam raz?

Dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    adi191pls

One X, nie pakuj się w Tegrę, bo to juz wydajnościowy skansen

Wysłane z mojego LG-D405

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi