Skocz do zawartości
FEMS

Odtwarzanie filmów Xperia Z1

Rekomendowane odpowiedzi

FEMS

Witam

Od dłuzszego juz czasu zauwazylem ze moja xperia ma problemy z odtwarzaniem filmów. Wyglada ten problem nastepująco: 

1. Album(lub kazdy inny odtwarzacz z GOOGLE PLAY odtwarzający filmy " z telefonu") - film czasem wlacza sie od razu jak klikne play ale czesciej robi sie czarny ekran albo sie tną, kiedy sie tną naciskam stop czekam kilka sekund i biore play. Wtedy idą juz normalnie. 

2. Snapchat - gdy ktos wysle zdjecie na snapie do mnie , to widze je od razu jak trzymam jest plynnie, nawet gdy wysle tych zdjec 20. Natomiast gdy wysle filmik lub kilka(co najgorsza) w 90% przypadkow dzieje sie tak ze jest czarny ekran i ewentualnie opis ktory ktos dodal i dopiro jak puszcze palec i wejde jeszcze raz dziala normalnie, lub jest tak samo jak napisalem o czarnym ekranie z tym ze jest jeden kadr z tego filmiku.

3. Messenger FB - gdy ktos mi wysle filmik to zeby obejrzec go na tel musze go sciagnac. Poniewaz gdy nacisne zeby sie odtworzyl jest czarny ekran i slychac tylko dzwiek z filmu.

Czasami jest jeszcze tak ze we wszystkich trzech przypadkach wyswietla sie napis 'Aplikacja przestala dzialac" albo "Film nie moze zostac odtworzony" czy cos takiego.

Filmy na yt i w przegladarce dzialaja bez zarzutu.

Ktos mial podobnie? Jak temu zaradzic?

Pzdr

Edytowane przez FEMS

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Rygiel

Też takie coś miałem w galerii na KitKacie. Obecnie na Lollipopie nie mam tego problemu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Radem

To zależy czy masz Root czy masz odblokowany Boot czy masz go zablokowanego a masz Root. Możesz użyć Titanium Buckup i zrobić kopie programów i zrobić przywrócenie orginalnego systemu. Możesz wgrać lollipop jak kolega wyżej napisał lub wgrać Dstriker Rom ja na nim nie mam takiego przypadku. Możesz spróbować wgrać z marketu program MX player + są do niego kodeki. Albo odinstaluj Facebook i zainstaluj ponownie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    xPixel

.

Edytowane przez xPixel

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi