Skocz do zawartości
Artflo

Jak usunąć ROMa?

Rekomendowane odpowiedzi

Artflo

Witam,

kupiłem telefon jakiś czas temu i mam problem z usunięciem ROMa. Szukałem, ale nie znalazłem w pełni jasnego wytłumaczenia jak się to robi. 

Mam jeszcze jedno pytanie, czy ten rom może mieć wpływ na działanie mikrofonu podczas nagrywania filmów? Przy rozmowach itp. działa normalnie, natomiast, przy nagrywaniu prawie nic nie słychać. 

Z góry dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tom91

ROMem błędnie przyjęło się określać oprogramowanie telefonu czy też system operacyjny.

Co najmniej nie rozumiem uporu w usunięciu systemu, skoro chcesz mieć użytek z tego urządzenia. Oczywiście że może mieć wpływ na współpracę mikrofonu z aplikacją do nagrywania filmów(co do tego mam wątpliwość), tylko szkoda że nie wyczerpałeś innych możliwości (zmiana aplikacji do nagrywania, aktualizacja oprogramowania itd.).

Poza tym mikrofon ma swoją ograniczoną czułość, co później można obejść z różnym skutkiem (chociażby poprzez zwyczajne wzmocnienie "sygnału").

Na razie wybij sobie ten pomysł ze swojej głowy, bo masz zbyt mało informacji. Myślę że lekturę powinieneś zacząć od znalezienia odpowiednich postów w tym podforum.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi